X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Gospodarka

Nabór wniosków o wsparcie w związku z COVID-19 i suszą. Zobacz, kto może starać się o pomoc

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2020 14:56
Trwa przyjmowanie wniosków od rolników poszkodowanych przez epidemię koronawirusa oraz ubiegłoroczną suszę. Szybkie złożenie dokumentów gwarantuje szybszą wypłatę środków - przypomina Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR).
Zdjęcie ilustracyjne.
Zdjęcie ilustracyjne.Foto: Pixabay.com

Nabór wniosków od rolników, których gospodarstwa zagrożone są utratą płynności finansowej w związku z ograniczeniami spowodowanymi przez epidemię COVID-19, oraz tych, którzy nie otrzymali tzw. pomocy suszowej za 2019 r., trwa od 13 sierpnia.

Chociaż ostateczny termin ich składania nie został określony, to Agencja może przyznać pomoc tylko do 31 grudnia 2020 r. i w tym terminie musi ją również wypłacić - poinformowano.

Wnioski o wsparcie można składać w biurach powiatowych ARiMR za pośrednictwem platformy ePUAP lub wysłać przesyłką rejestrowaną.

Dokumenty można także złożyć osobiście lub dostarczyć do specjalnych wrzutni w placówkach terenowych Agencji.

pieniądze złoty setki free pixabay 1200.jpg
Minister rolnictwa: ponad miliard złotych trafi do rolników poszkodowanych przez koronawirusa

W tym wypadku, jeżeli wnioskodawca chce otrzymać potwierdzenie złożenia, powinien dołączyć do wniosku dane kontaktowe - adres e-mail bądź nr telefonu komórkowego - z zaznaczeniem, że za ich pomocą Agencja ma poinformować o przyjęciu wniosku poprzez wrzutnię.

Dla kogo wsparcie

O pomoc mogą ubiegać się właściciele gospodarstw rolnych, którym zagraża utrata płynności finansowej wywołana epidemią koronawirusa, i którzy nie otrzymali pomocy za szkody spowodowane w 2019 roku przez suszę i inne niekorzystne zjawiska atmosferyczne.

Jednym z warunków przyznania pomocy jest złożenie oświadczenia o wycofaniu wniosku złożonego w 2019 roku, dotyczącego pomocy na szkody spowodowane suszą i innymi niekorzystnymi zjawiskami. Wsparcie będzie miało charakter pomocy publicznej.

PAP, PR24, akg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Minister rolnictwa: ponad miliard złotych trafi do rolników poszkodowanych przez koronawirusa

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2020 08:00
- Niezależnie od pomocy suszowej, polski rząd wypłaci też pieniądze tym gospodarstwom, które zostały dotknięte COVID-19 - mówił w Polskim Radiu 24 minister rolnictwa i rozwoju wsi Jan Krzysztof Ardanowski.
rozwiń zwiń