X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Będą zwolnienia w Santander Bank Polska. Ponad tysiąc osób może stracić pracę

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2019 13:53
Nawet 1400 osób może do końca roku stracić pracę w Santander Bank Polska. To około 11 procent zatrudnionych. Jak poinformował bank, na razie w sprawie zwolnień grupowych prowadzone są rozmowy ze związkami zawodowymi. Santander Bank Polska chce przeorganizować swoją strukturę, by była efektywniejsza biznesowo.
(zdjęcie ilustracyjne)
(zdjęcie ilustracyjne)Foto: shutterstock

- Zatrudnienie ma się zmniejszyć o maksymalnie 1.400 osób do końca tego roku, a proces ma objąć cały bank - połączone funkcje centralne, jak i sieć placówek. Bank rozpoczął konsultacje ze związkami zawodowymi, które potrwają do końca stycznia br. - poinformował bank. Przedmiotem uzgodnień ze stroną społeczną będą terminy, zakres, warunki, kryteria doboru oraz ostateczna liczba pracowników objętych procesem.

Zwolnieni nie zostaną na lodzie

Decyzja o uruchomieniu programu zwolnień zapadła ze względu na potrzebę przeorganizowania modelu biznesowego, poprawę sprawności i efektywności kosztowej organizacji, w tym redukcję dublujących funkcji i procesów. Bank zapewnia, że zwolnieni otrzymają wsparcie.

- Jako instytucja prowadząca odpowiedzialny biznes dołożymy wszelkich starań, aby program zwolnień grupowych odbywał się według najlepszych praktyk i z poszanowaniem wszystkich zasad. Osobom, które nie odnajdą miejsca w transformującej się organizacji, zapewnimy odpowiednie i transparentne warunki odejścia. Dodatkowo przygotowujemy program wsparcia w ponownym wejściu na rynek pracy - napisano w komentarzu.

W listopadzie Santander Bank Polska sfinalizował przejęcie wydzielonej części działalności Deutsche Bank Polska i informował o rozpoczęciu procesu połączenia operacyjnego. Do Santander Bank Polska dołączyło prawie 400 tys. klientów.

Naczelna Redakcja Gospodarcza, PAP, md

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Bank Zachodni WBK zmienił nazwę na Santander Bank Polska S.A.

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2018 10:11
Bank Zachodni WBK, trzeci największy bank w Polsce pod względem aktywów, który 7 lat temu został przejęty przez Hiszpański Bank Santander, zmienił nazwę na Santander Bank Polska S.A.
rozwiń zwiń

Czytaj także

W.Gadowski: Santander opowiedział się po jednej ze stron sporu politycznego

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2018 11:36
Dziennikarz Witold Gadowski, wiceprezes Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich uważa, że bank Santander Polska (wcześniej: BZ WBK) opowiedział się po stronie lewicy w polskim sporze politycznym. Chodzi o to, że z akcji rebrandingowej banku zostały, jak to ujął, "wycięte wszystkie konserwatywne tytuły". W związku z tym Witold Gadowski proponuje, by wszyscy patrioci, którzy mają swoje pieniądze w Santanderze, przenieśli się do innych banków.
rozwiń zwiń