X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

PARP rozda 850 mln zł innowatorom

Ostatnia aktualizacja: 25.04.2013 15:43
Rusza nowy konkurs na dofinansowanie nowych innowacyjnych inwestycji - informuje PARP
Komputer przyszłości?
Komputer przyszłości?Foto: Glow Images/East News

Od 15 maja do 5 czerwca można składać wnioski o dofinansowanie nowych inwestycji o wysokim potencjale innowacyjnym. W ramach konkursu ogłoszonego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) do rozdysponowania jest 850 mln zł.
Z dofinansowania mogą skorzystać te firmy, które planują zakup lub wdrożenie w produkcji i usługach nowych rozwiązań technologicznych stosowanych na świecie nie dłużej niż trzy lata.
Podczas oceny wniosków nacisk ma być położony na potencjał inwestycji: każdy projekt musi skutkować wprowadzeniem na rynek o zasięgu minimum krajowym nowego lub znacząco ulepszonego produktu.
O dofinansowanie mogą ubiegać się wyłącznie mikro-, mali i średni przedsiębiorcy prowadzący działalność i mający siedzibę w Polsce. Wsparcie może wynieść od 40 do 70 proc. wartości kosztów kwalifikowanych projektu, przy czym całkowita wartość inwestycji nie może przekroczyć 50 mln euro, a wartość wydatków kwalifikujących się do objęcia wsparciem musi mieścić się w granicach od 8 mln zł do 160 mln zł.
"Minimalna kwota wsparcia na inwestycje o wysokim potencjale innowacyjnym wynosi 2,4 mln zł. Maksymalna kwota wsparcia dla jednego przedsiębiorcy na jeden projekt wynosi: na część inwestycyjną projektu - 40 mln zł, na część doradczą - 1 mln zł, na część szkoleniową - 1 mln zł" - poinformował PARP.
Wnioski można składać poprzez stronę internetową Agencji. Ocena wniosków powinna potrwać około czterech miesięcy.

PAP, bk

Czytaj także

Polskie firmy podbijają kosmos

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2013 12:52
Jeszcze dwa tygodnie pozostały na zgłoszenie projektów na konkurs Europejskiej Agencji Kosmicznej. Polskie firmy mogą otrzymać nawet 1 mln euro na rozwój kosmicznych technologii
rozwiń zwiń