X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

W Polsce kryzysu jeszcze nie ma

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2011 09:14
Kryzys gospodarczy i jego następstwa - wokół tych kwestii koncentrowało się wiele spośród dyskusji, jakie przeprowadzono wczoraj w Krynicy na XXI Forum Ekonomicznym.
Audio
  • Relacja z Krynicy-Zdrój: W Polsce kryzysu jeszcze nie ma

Forum Ekonomicznego w Krynicy. Ponad dwa tysiące uczestników spotkania ma różne spojrzenia na te kwestie. O możliwości wystąpienia kryzysu w Polsce wypowiadają się m.in. Doktor Robert Gwiazdowski, szef Centrum im. Adama Smitha oraz Janusz Steinhoff, były minister gospodarki.

 

IAR,ab

Czytaj także

Chińczycy odkryli Europę Wschodnią

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2011 13:09
Europa Środkowo-Wschodnia jest nowym odkryciem dla Chin, które przez ostatnie 20 lat były bardziej zainteresowane innymi rynkami.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Internet dla każdego do 2015 roku

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2011 13:57
Do 2015 roku 90 procent Polaków ma mieć dostęp do szerokopasmowego internetu. Taki cel wyznaczyło sobie Ministerstwo Infrastruktury.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Arbitraż ws. PGNiG- Gazpromem?

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2011 15:53
Poczekajmy na wynik rozmów PGNiG z Gazpromem ws. obniżenia ceny gazu w kontrakcie jamalskim. Jeśli nie będzie efektu, pozostaje rozwiązanie sprawy przed sądem arbitrażowym.
rozwiń zwiń