X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

BlackBerry to porażka? Prezes i 2 tysiące osób opuści firmę

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2011 16:33
Research In Motion oglosiło spadek sprzedaży. Producent telefonów BlackBerry planuje zwolnić 2 tysiące osób - co dziesiątego pracownika. Z kolei prezes Don Morrison odejdzie na emeryturę.

Prezes spółki Don Morrison obecnie jest na zwolnieniu zdrowotnym. Oprócz zwolnień, firma ogłosiła, że po powrocie odejdzie na emeryturę. Wszystko dzieje się w czasie, gdy spółka ogłasza po raz pierwszy od 9 lat prognozę spadku sprzedaży

Komórki kanadyjskiej marki nie wytrzymują konkurencji z telefonem iPhone firmy Apple, pisze Bloomberg. Zwolnienia będą dotyczyły wszystkich działów. Odbywają się w ramach planu, który ma "koncentrować się na obszarach o największych możliwościach wzrostu", podała RIM w komunikacie. Wskutek tych zmian, w siedzibie firmy w Waterloo w prowincji Ontario pozostanie 17 tysięcy pracowników.

W zeszłym miesiącu RIM prognozowało, że kwartalny przychód może spaść po raz pierwszy od 9 lat. Kanadyjska firma traci udziały w rynku amerykańskim na rzecz Apple oraz smartfonów z Androidem firmy Google. Bloomberg ocenia, że to dlatego, iż RIM od sierpnia zeszłego roku nie wypuścił żadnego nowego modelu komórki. Tańsze modele telefonów z systemem operacyjnym Google'a wypierają mniej kosztowne modele BlackBerry, jak Curve, także w innych krajach. Dzieje się tak głównie w Ameryce Łacińskiej, Azji i Europie.

tk

Czytaj także

Apple zdetronizował Google

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2011 13:53
Z raportu agencji Millward Brown wynika, że Apple jest najcenniejsza marką na świecie. Tym samym Google spadł na drugie miejsce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Microsoft ujawnił istnienie Windows 8 na tablety

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2011 12:27
O nowy systemie operacyjnym powiedział prezydent Microsoftu Steven Sinofsky. Nowy produkt ma konkurować z dwoma innymi - firmy Apple i Google.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Chory na raka Steve Jobs ogłosił nowy produkt - iCloud

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2011 22:07
Prezes firmy Apple Steve Jobs pojawił się osobiście na konferencji w San Francisco, mimo że przebywa na zwolnieniu lekarskim z powodu nowotworu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wielka Nokia tonie

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2011 15:22
Agencji Fitch dała największemu producentowi telefonów komórkowych na świecie najniższą ocenę inwestycyjną. Spodziewa się bowiem, że sytuacji finansowa firmy się pogorszy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nowa funkcja iPhone: otwieracz do piwa

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2011 09:20
Dwóch młodych Australijczyków udowodniło, że za pomocą iPhone'a można nie tylko dzwonić czy przeglądać internet, ale nawet otwierać piwo. Wymyślili futerał do telefonu połączony z otwieraczem butelek.
rozwiń zwiń