X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Polski Ład. Resort rozwoju planuje uruchomienie infolinii dla firm

Ostatnia aktualizacja: 01.11.2021 10:56
W najbliższych tygodniach powstanie infolinia, której celem będzie informowanie przedsiębiorców o rozwiązaniach zawartych w ustawach wchodzących w skład programu Polski Ład - poinformowało Ministerstwo Rozwoju i Technologii.
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: Song_about_summer/ Shutterstock

Jak wskazał resort, w Ministerstwie Rozwoju i Technologii trwają prace nad uruchomieniem Centrum Informacji "Polski Ład".

"W najbliższych tygodniach powstanie infolinia, której celem będzie informowanie o rozwiązaniach zawartych w ustawach wchodzących w skład rządowego programu Polski Ład" - przekazało MRiT.

wodor 12.jpg
Polska stawia na paliwa alternatywne. Rząd będzie pracował nad Polską Strategią Wodorową

Informacje na temat Polskiego Ładu

Dodano, że wzorem funkcjonującego już Centrum Pomocy Przedsiębiorcy w serwisie Biznes.gov.pl, Centrum Informacji "Polskiego Ładu" będzie oferowało kilka form wsparcia, m.in.: rozmowę telefoniczną z konsultantem lub rozmowę na livechacie. Dostępny też będzie całodobowy wirtualny asystent.

Polski Ład to nowy program społeczno-gospodarczy na okres po pandemii. Jego fundamenty to 7 proc. PKB na zdrowie; obniżka podatków dla 18 mln Polaków (w tym podniesienie kwoty wolnej od podatku do 30 tys. zł i progu podatkowego z 85,5 tys. zł do 120 tys. zł); inwestycje, w wyniku których powstanie 500 tys. nowych miejsc pracy; mieszkania bez wkładu własnego i dom do 70 m kw. bez formalności, a także emerytura bez podatku do 2500 zł.

PolskieRadio24.pl, PAP, md

Czytaj także

Program Inwestycji Strategicznych. Szefernaker: chcemy, by dofinansowanie trafiło do wszystkich samorządów

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2021 16:09
- Będziemy dążyć do tego, by samorządy, które nie otrzymały środków z pierwszego naboru, w kolejnym je otrzymały - mówił w Sejmie wiceszef MSWiA Paweł Szefernaker.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nowelizacja ustawy podatkowej. Sejm zdecydował

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2021 17:18
Sejm odrzucił większość poprawek Senatu do nowelizacji ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, osób prawnych i niektórych innych ustaw. Te z nich, które miały charakter redakcyjny i uściślający, zostały przyjęte.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Premier: Program Inwestycji Strategicznych to strumień pieniędzy, który trafi do każdego regionu Polski

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2021 18:21
- Program Inwestycji Strategicznych napędzi turbiny rozwoju to potężne, wielomiliardowe środki przeznaczone na inwestycje publiczne - mówił premier Mateusz Morawiecki w cotygodniowym podcaście.
rozwiń zwiń