X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

ARiMR wprowadza nową aplikację dla rolników. Ma usprawnić komunikację z Agencją

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2021 09:09
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wprowadziła nową aplikację, za pośrednictwem której rolnicy mogą składać wnioski o płatność z PROW 2014-20. 
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock
Posłuchaj
03:05 PR1_AAC 2021_09_14-06-33-07.mp3 ARiMR wprowadza nową aplikację dla rolników. Ma usprawnić komunikację z Agencją (Tomasz Matusiak/PR1)

Aplikacja eWoP znacznie ułatwia komunikację i przepływ dokumentów między rolnikami-beneficjentami a Agencją - mówi Tomasz Kuśnierek, zastępca prezesa ARiMR. Jak dodaje, dotychczas rolnicy musieli składać wnioski w sposób tradycyjny, a teraz dużą część formalności będą mogli załatwić przez sieć.

1200_rolnictwo_shutterstock.jpg
Inwestycje w modernizację gospodarstwa. ARiMR przedłuża nabór dla rolników

Z nowej aplikacji mogą korzystać rolnicy którzy zrealizowali już przedsięwzięcia w ramach działań inwestycyjnych lub premiowych finansowanych z budżetu PROW 2014-20.

- Chodzi tu m.in. o takie działania jak wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, wsparcie inwestycji w gospodarstwa rolniczych, pomoc dla młodych rolników czy wsparcie rozwoju małych gospodarstw - tłumaczy Tomasz Kuśnierek.

Posłuchaj
02:54 1509 Agrofakty ARiMR.mp3 ARiMR wprowadza nową aplikację dla rolników. Ma usprawnić komunikację z Agencją (skrót audycji/PR1)

Jak korzystać z aplikacji?

Aplikacja nie jest skomplikowana. Można się do niej zalogować poprzez link udostępniony na stronie internetowej Agencji, korzystając z tych samych danych co w aplikacji eWniosek Plus. Można to też zrobić przez platformę ePUAP. Aplikacja eWoP wyposażony jest w tzw. samouczek, czyli instrukcję jak krok po kroku złożyć wniosek o płatność.

- Dzięki aplikacji eWoP można złożyć wniosek o płatność wraz z załącznikami, a także dokonać ewentualnych korekt - mówi Tomasz Kuśnierek.

Aplikacja eWoP to już kolejne ​cyfrowe rozwiązanie, jakie Agencja wprowadziła  by ułatwić rolnikom kontakt z biurem. 


PolskieRadio24.pl, Program 1 Polskiego Radia, Tomasz Matusiak, md

Czytaj także

ARiMR przedłuża termin składania wniosków na modernizację gospodarstw

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2021 08:00
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wydłużyła do 20 września termin składania wniosków na modernizację gospodarstw. Złożono już ponad 4 tys wniosków na sumę 766 mln złotych. - Rolnicy prosili o przedłużenie naboru, bo musieli zakończyć swoje prace polowe - powiedziała Halina Szymańska prezes Agencji Modernizacji i Restrukturyzacji Rolnictwa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Za jej pomocą można składać wnioski o wsparcie". Ruszyła nowa aplikacja dla rolników

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2021 14:10
Ronicy, którzy chcą złożyć wniosek o płatność z PROW 2014-2020 mogą skorzystać z nowo uruchomionej aplikacji eWoP - poinformowała ARiMR. Za jej pośrednictwem można złożyć wniosek m.in. o wsparcie inwestycji w gospodarstwach rolnych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Inwestycje w modernizację gospodarstwa. ARiMR przedłuża nabór dla rolników

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2021 11:18
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przedłużyła nabór wniosków o przyznanie pomocy na inwestycje w modernizację gospodarstw rolnych. Dokumenty można składać do 20 września.
rozwiń zwiń