X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Jak pobudzić innowacyjne działania pracowników? PARP proponuje konkurs dla firm

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2021 09:45
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłosiła konkurs dla małych, średnich i dużych firm z Polski, którego celem jest popularyzacja systematycznego włączania pracowników w działania rozwojowe i innowacyjne.
Zdjęcie ilustracyjne.
Zdjęcie ilustracyjne. Foto: Shutterstock/SFIO CRACHO

Nowy konkurs "Najlepsze programy rozwoju inicjatyw pracowniczych" ma na celu popularyzację w polskich przedsiębiorstwach idei systematycznego włączania pracowników w działania rozwojowe i innowacyjne w firmie - poinformowała Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

firma 1200.jpg
Wsparcie dla firm z programu Innowacyjna Gospodarka 2007-2013 będzie przedłużone. Jest projekt rozporządzenia

W konkursie mogą wziąć udział mikro, małe, średnie i duże przedsiębiorstwa prowadzące działalność w Polsce.

Zyskują na tym obie strony

"Możliwość aktywnego uczestnictwa w życiu firmy pobudza przedsiębiorcze zachowania. Pozwala też pracownikom realizować się, zaspokajać swoje ambicje i odnaleźć swoje miejsce i rolę w firmie, a także lepiej rozumieć jej potrzeby. Zyskują na tym obie strony" - czytamy w komunikacie PARP.

Konkurs organizowany jest dla dwóch typów projektów - pierwszym z nich są programy rozwoju inicjatyw pracowniczych (dla przedsiębiorców zatrudniających mniej niż 50 pracowników, od 50 do 249 pracowników oraz od 250 pracowników); drugim są rozwiązania ICT wspierające programy rozwoju inicjatyw pracowniczych (dla start-upów oraz dla przedsiębiorców funkcjonujących na rynku dłużej niż 3 lata).

Jak podała Agencja, w ocenie konkursowej pod uwagę będzie brany m.in. zakres wdrożenia programu, jego kompleksowość, efekty w zakresie aktywizacji pracowników oraz wdrożenia zgłoszonych pomysłów a także korzyści dla całego przedsiębiorstwa. W przypadku rozwiązań ICT, ocenie podlegać będą m.in. nowe cechy i funkcjonalności, kompleksowość i kompatybilność rozwiązania, jego potencjał rozwojowy oraz skala wdrożenia.

Nagrody dla 50 firm

Projekty w ramach konkursu będzie można zgłaszać od 31 sierpnia do 21 września 2021 r., a jego finansowanie pochodzić będzie z Programu Inteligentny Rozwój.

Nagrody finansowe w konkursie przewidziano dla maksymalnie 50 firm. Każda z pięciu przewidzianych w konkursie nagród głównych ma wartość 20 tys. zł, przewidziano również 45 wyróżnień - każde o wartości 10 tys. zł.

Patronat nad konkursem sprawuje Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii.

PR24.pl, PAP, DoS

Czytaj także

75 mln zł na poprawę bezpieczeństwa w pracy. ZUS wspiera właścicieli firm

Ostatnia aktualizacja: 31.05.2021 13:56
Płatnicy składek mogą składać wnioski o dofinansowanie projektów, które poprawią bezpieczeństwo pracy i zmniejszą negatywne oddziaływanie szkodliwych czynników w miejscu pracy. Na ten cel przeznaczono w sumie 75 mln zł - poinformował Zakład Ubezpieczeń Społecznych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Poznaliśmy Polski Produkt Przyszłości. Po raz 23. przyznano nagrody w konkursie

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2021 19:38
Po raz 23. przyznano nagrody w konkursie "Polski Produkt Przyszłości", organizowanym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości i Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. O miano dla najbardziej innowacyjnego polskiego produktu mogły ubiegać się uczelnie, instytutu naukowe i badawcze oraz przedsiębiorcy. Nagrodzone zostały m.in. projekty biomedyczne oraz "eko" technologii. Patronem medialnym imprezy było Polskie Radio.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Europejskie Forum Przyszłości promuje startupy. Szykuje się konkurs z ogromną pulą nagród

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2021 09:00
Konkurs dla startupów z pulą nagród w wysokości 150 tys. zł odbędzie się w ramach Europejskiego Forum Przyszłości, zaplanowanego w dniach 6-8 października na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Podczas spotkania przedstawiciele samorządu, biznesu i nauki będą dyskutować o kierunkach rozwoju regionu.
rozwiń zwiń