X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Wsparcie dla firm z programu Innowacyjna Gospodarka 2007-2013 będzie przedłużone. Jest projekt rozporządzenia

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2021 07:48
Do 30 czerwca 2024 r. ma zostać przedłużony okresu udzielania pomocy publicznej i pomocy de minimis przedsiębiorcom w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013 - przewiduje projekt nowelizacji rozporządzenia, który opublikowano na stronach Rządowego Centrum Legislacji.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: REDPIXEL.PL/Shutterstock

Projekt rozporządzenia przygotował minister finansów, funduszy i polityki regionalnej. Dokument zmienia poprzednie rozporządzenie w sprawie udzielania przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości pomocy finansowej na rozwój ośrodków innowacyjności w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013.

shutterstock_automatyka 1200.jpg
PARP przeznaczy miliony złotych na innowacje w polskich firmach. Poznaj założenia tego programu

Kontynuacja udzielania pomocy publicznej

Jak wyjaśnił resort finansów w ocena skutków regulacji projektu, wprowadzenie zmian w rozporządzeniu wynika z braku podstawy prawnej do udzielania po 30 czerwca 2021 r. pomocy publicznej i pomocy de minimis przedsiębiorcom przez ośrodek innowacyjności w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013.

Podkreśla się, że zmiana pozwoli na kontynuowanie udzielania pomocy publicznej i pomocy de minimis do 30 czerwca 2024 r.


Projekt nie wprowadza żadnych obciążeń

Ministerstwo dodało, że ze względu na potrzebę pilnego wejścia w życie projektowanej regulacji oraz jej zakres, polegający na przedłużenia okresu udzielania pomocy publicznej i pomocy de minimis przedsiębiorcom, projekt nie będzie skierowany do konsultacji.

Wyjaśniono, że projekt nie wprowadza żadnych obciążeń dla przedsiębiorców, a jego wejście w życie wpłynie pozytywnie na prowadzoną przez nich działalność.

PolskieRadio24.pl, PAP, DoS

Czytaj także

Wsparcie dla innowacyjnych firm z Funduszy Norweskich. Podpisano pierwsze umowy

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2021 16:32
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości podpisała pięć pierwszych umów z beneficjentami tegorocznej edycji konkursu w programie "Rozwój przedsiębiorczości i Innowacje". Do firm trafi prawie 17,5 miliona złotych pochodzących Funduszy Norweskich.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Poznaliśmy Polski Produkt Przyszłości. Po raz 23. przyznano nagrody w konkursie

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2021 19:38
Po raz 23. przyznano nagrody w konkursie "Polski Produkt Przyszłości", organizowanym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości i Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. O miano dla najbardziej innowacyjnego polskiego produktu mogły ubiegać się uczelnie, instytutu naukowe i badawcze oraz przedsiębiorcy. Nagrodzone zostały m.in. projekty biomedyczne oraz "eko" technologii. Patronem medialnym imprezy było Polskie Radio.
rozwiń zwiń