X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

"Cenimy wkład Google'a w budowę gospodarki cyfrowej". Premier o współpracy z amerykańskim gigantem

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2021 11:30
Polska i ja wysoko cenimy naszą długotrwałą współpracę z Google i wasz wkład w budowę gospodarki cyfrowej. Dziękujemy wam za wasze nieustające zaangażowanie w Polskę! - napisał na Twitterze premier Mateusz Morawiecki, odpowiadając na słowa prezesa Google'a Sundara Pichaiego.
Premier Mateusz Morawiecki
Premier Mateusz MorawieckiFoto: Krystian Maj / KPRM / flickr.com

Pichai wcześniej podziękował Morawieckiemu za partnerską współpracę i zadeklarował, że jego firma chętnie pomoże w tworzeniu nowych możliwości dla Polaków w kraju i na całym świecie.


Premier w odpowiedzi do Pichaiego napisał: "Polska i ja wysoko cenimy naszą długotrwałą współpracę z Google i wasz wkład w budowę gospodarki cyfrowej. Dziękujemy wam za wasze nieustające zaangażowanie w Polskę!".

Z kolei na Facebooku szef rządu napisał, że cyfryzacja i inwestycje w nowe technologie to przyszłość Polski. - Będziemy nadal wspierać rozwój tych strategicznych obszarów gospodarki - zadeklarował.

Region Google Cloud w Warszawie jest pierwszą tego typu inwestycją w Europie Środkowo-Wschodniej. Jak powiedział premier Mateusz Morawiecki, "to 25. taki ośrodek na świecie i jedyny, jaki Google otworzy w tym roku w Europie". Szef rządu wskazał, że "Polska jest bardzo dobrym miejscem na wszelkiego rodzaju inwestycje, szczególnie w zakresie technologii".

shutterstock google 1200.png
Region Google Cloud Warszawa już działa. To największa inwestycja cyfrowego giganta w Polsce

Więcej Google'a w naszej części świata

W środę w Warszawie zainaugurowano działalność Regionu Google Cloud dzięki współpracy amerykańskiego koncernu oraz Chmury Krajowej utworzonej przez PKO Bank Polski i Polski Fundusz Rozwoju.

Region Google Cloud w Warszawie jest pierwszą tego typu inwestycją w Europie Środkowo-Wschodniej. Jak powiedział premier Mateusz Morawiecki, "to 25. taki ośrodek na świecie i jedyny, jaki Google otworzy w tym roku w Europie". Szef rządu wskazał, że "Polska jest bardzo dobrym miejscem na wszelkiego rodzaju inwestycje, szczególnie w zakresie technologii".

PolskieRadio24.pl, PAP, TT, md

Czytaj także

Region Google Cloud Warszawa już działa. To największa inwestycja cyfrowego giganta w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2021 11:45
Region Google Cloud Warszawa oficjalnie uruchomiony. To warta blisko 2 miliardy dolarów, największa inwestycja cyfrowego giganta w Polsce. Google Cloud to sieć lokalnej infrastruktury obliczeniowej, z której będą mogły korzystać polskie firmy i instytucje.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Inwestycje cyfrowe to przyszłość gospodarki". Premier po spotkaniu z prezesem Google

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2021 12:11
- Polska jest bardzo dobrym miejscem na inwestycje, szczególnie w zakresie nowych technologii - powiedział w środę podczas inauguracji Regionu Google Cloud w Warszawie premier Mateusz Morawiecki. Zdaniem prezesa Google'a Sundara Pichaiego Polskę dobrze pozycjonują na przyszłość wykwalifikowani inżynierowie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Google Cloud w Polsce. Szef koncernu dziękuje premierowi Morawieckiemu

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2021 19:25
W środę w Warszawie zainaugurowano działanie Regionu Google Cloud - centrum przetwarzania danych i usług w chmurze. Z tej okazji polski premier rozmawiał z prezesem koncernu - Sundarem Pichaiem, który podziękował później Mateuszowi Morawieckiemu na Twitterze.
rozwiń zwiń