X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

50 mln zł na wsparcie dla polskich firm w krajach Zatoki Perskiej. PARP sfinansuje udział w EXPO 2020 w Dubaju

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2021 11:35
Na promocję w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i innych krajach Zatoki Perskiej polskie mikro-, małe i średnie firmy mogą uzyskać 50 mln zł w konkursie "Go to Brand – EXPO 2020". Maksymalna kwota dofinansowania to ok. 455 tys. zł.  
Tak będzie wyglądał jeden z pawilonów na Expo 2020  w  Dubaju
Tak będzie wyglądał jeden z pawilonów na Expo 2020 w DubajuFoto: Expo Dubai2020/twitter

Pieniądze na promocję pochodzą z funduszy europejskich, z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

– Firmy, które chciałyby uzyskać dofinansowanie do uczestnictwa w Światowej Wystawie Expo 2020 w Dubaju mogą składać wnioski jeszcze do 29 marca – informuje Anna Bracik , rzeczniczka Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.


euro pieniądze 1200.jpg
Startuje Program InvestEU. Pomoże zwiększyć konkurencyjność polskiej gospodarki

Forum prezentacji osiągnięć naukowych

EXPO 2020 w Dubaju to kontynuacja cyklu Wystaw Światowych organizowanych w różnych częściach globu od 1751 r. Wydarzenie jest największym forum prezentacji osiągnięć naukowych, pozwalając dzielić się wiedzą i debatować nad globalnymi problemami świata. Z uwagi na wybuch pandemii Wystawa Światowa zaplanowana na rok 2020 została przesunięta o rok. Jej nowe ramy czasowe to 1 października 2021 r. – 31 marca 2022 r.

– Wystawa Światowa po raz pierwszy odbędzie się w kraju arabskim. To niepowtarzalna szansa, by zaistnieć na bardzo obiecujących i dynamicznie rozwijających się rynkach Zatoki Perskiej – podkreśla zastępca prezesa Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości Marcin Czyża.


shutterstock_statystyka GUS liczby 1200.jpg
Kraje Grupy Wyszehradzkiej szóstą siłą gospodarczą Europy. Polska na czele wzrostów

Projekt o wartość nawet 1 mln zł

Budżet konkursu wynosi 50 mln zł, przy czym 15 mln zł jest przeznaczone dla projektów zlokalizowanych w województwie mazowieckim, a 35 mln zł – dla projektów zlokalizowanych w pozostałych województwach. Maksymalne dofinansowanie, o jakie mogą się starać firmy, wyznaczono na 455 tys. 650 zł, przy czym wymagany minimalny wkład własny wynosi 15 proc. wartości projektu. Sam projekt zgłaszany do konkursu może mieć wartość maksymalnie 1 mln zł.

Firmy mogą przeznaczyć wsparcie na udział w targach, wystawach, misjach gospodarczych lub konferencjach zagranicznych i na dodatkowe działania promocyjne związane z udziałem w EXPO 2020.

Pozyskane środki mogą też trafić na sfinansowanie kosztów usług doradczych w zakresie przygotowania wejścia na rynki krajów Zatoki Perskiej, tj. Arabia Saudyjska, Bahrajn, Katar, Kuwejt, Oman, Zjednoczone Emiraty Arabskie.

 

 

PolskieRadio24.pl, PAP, DoS

 

Czytaj także

Projekt PARP na ekspansję zagraniczną polskich firm. Wnioski można składać do końca września

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2020 10:00
Do 8 mln zł na realizację projektów na rynkach zagranicznych mogą uzyskać firmy, instytuty badawcze i organizacje pozarządowe w konkursie "Umiędzynarodowienie Krajowych Klastrów Kluczowych" - poinformowała Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP). 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Startupy w Polsce przykładem dla innych krajów w Europie Środkowo-Wschodniej

Ostatnia aktualizacja: 17.12.2020 18:19
Polski system startupowy uznawany jest za jeden z dojrzalszych w Europie Środkowo-Wschodniej, podkreślano podczas Czwartkowego Forum SGH – debaty online poświęconej bieżącym problemom gospodarczym i społecznym w kraju i na świecie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Forum 590. MSZ zapowiada odtwarzanie ambasad w ramach ekspansji gospodarczej Polski

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2021 15:13
Wiceszejef resortu spraw zagranicznych Paweł Jabłoński zapowiedział odtwarzanie polskich ambasad w ramach zwiększania globalnej obecności naszego kraju. Polityk wziął udział w Forum 590, które odbywa się pod hasłem "Ekspansja szansą polskiej gospodarki - Chiny, Indie, Afryka".
rozwiń zwiń