X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Plany GDDKiA na nowy rok. Do użytku ma trafić blisko 400 km szybkich dróg

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2020 08:57
W 2021 roku drogowa dyrekcja planuje oddać do ruchu 380 km szybkich tras. Na nową perspektywę szykuje program niemal tak bogaty jak bieżący. Liczy też miliardy na utrzymanie sieci - pisze "Puls Biznesu".
Budowa drogi S7 w Małopolsce
Budowa drogi S7 w MałopolsceFoto: TT/Szymon Huptyś

Gazeta wskazuje, że w mijającym roku Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przekazała prawie 140 km tras do użytkowania, a w roku nadchodzącym będzie ich znacznie więcej.

- Jeśli planów nie pokrzyżuje pandemia, oddamy do ruchu około 380 km dróg i autostrad - szacuje cytowany w "PB" kierujący dyrekcją Tomasz Żuchowski.


drogi budowa free1200.jpg
Cztery umowy na budowę Via Carpatia. W realizacji jest ponad 250 kilometrów trasy

Jakie drogi zostaną otwarte?

Wśród nich, jak pisze dziennik, będą trzypasmowe odcinki autostrady A1 w województwie łódzkim, odcinki drogi ekspresowej S3 na północ od Szczecina oraz na Dolnym Śląsku, S7 od Tarczyna do obwodnicy Grójca oraz kilka odcinków w Małopolsce, a także na S19 między Lublinem a Rzeszowem. "Lista będzie znacznie dłuższa" - zaznacza Tomasz Żuchowski.

PolskieRadio24.pl, Puls Biznesu, PAP, md

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Dobre informacje dla kierowców. Od dziś dostępna jest Południowa Obwodnica Warszawy

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2020 13:34
We wtorek po południu kierowcy ruszyli nowymi odcinkami Południowej Obwodnicy Warszawy. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i autostrad otworzyła 15-kilometrowy odcinek obwodnicy, która jest częścią drogi ekspresowej S2. W czasie uroczystego otwarcia inwestycji premier Mateusz Morawiecki powiedział, że jest to jedna z największych i najnowocześniejszych inwestycji drogowych w kraju.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Po polskich drogach jeździ 17 tys. elektrycznych aut osobowych. Lawinowo przybywa też takich autobusów

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2020 08:18
Pod koniec listopada 2020 r. po polskich drogach jeździło ponad 17 tys. aut elektrycznych – wynika z najnowszego "licznika elektromobilności". Tylko w tym roku przybyło ich 8.125, co oznacza wzrost o 120 proc. rok do roku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Cztery umowy na budowę Via Carpatia. W realizacji jest ponad 250 kilometrów trasy

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2020 07:59
W 2020 r. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała cztery umowy na realizację drogi ekspresowej S19, która będzie częścią szlaku Via Carpatia. W ramach tych umów powstanie 61,3 km trasy, a wartość podpisanych kontraktów to ponad 3,6 mld zł.
rozwiń zwiń