X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Rusza projekt Creative Design Accelerator

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2020 11:00
Wzornictwo przemysłowe, gaming oraz moda to tematy przewodnie rozpoczynającego się dzisiaj Creative Forum. Organizatorem wydarzenia jest Economic Accelerator, który działa w ramach Instytutu Studiów Wschodnich. Forum odbywa się w trybie online.
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: Shutterstock.com/Rawpixel.com

Economic Accelerator rozwijany jest od trzech lat. W ramach programu zorganizowanych zostało wiele projektów, których celem jest wsparcie rozwoju, promocji i internacjonalizacji małych i średnich przedsiębiorstw. Do tej pory w kręgu zainteresowania programu były firmy działające w sektorze innowacji i nowych technologii, jednak wychodząc naprzeciw potrzebom rynkowym, od tego roku działania Economic Accelerator skierowane zostałý również w stronę przemysłu kreatywnego, czego efektem jest powstanie projektu Creative Design Accelerator.

dziecko chłopiec nastolatek gry komputerowe przemoc 1200.jpg
Nowy raport nt. polskiego rynku gier komputerowych. Branża ma ponad 2 mld zł dochodu

Wsparcie edukacyjne dla branży kreatywnej

Creative Design Accelerator obejmuje wydarzenie online – Creative Forum, w ramach którego odbędą się warsztaty, panele i rozmowy w trzech grupach tematycznych: wzornictwo przemysłowe, gaming oraz moda. Oprócz tego uczestnicy wydarzenia będą mogli zaprezentować swoją ofertę w ramach wystawy online, a także specjalnej publikacji, których celem jest promocja oferty firm.

Głównym założeniem projektu Creative Design Accelerator jest wsparcie edukacyjne dla przedsiębiorstw z branży przemysłu wzorniczego i kreatywnego. Dzięki tym działaniom pojawi się impuls do ich rozwoju i innowacyjności oraz powstanie platforma do wymiany wiedzy, doświadczeń i kontaktów z potencjalnymi inwestorami i klientami.

W ramach wzornictwa przemysłowego odbędą się warsztaty "Finansowanie designu" oraz panel dyskusyjny "Jak prawnie chronić projekty designerskie?" Z kolei warsztaty gamingowe przygotowano pod hasłem "Akceleracja dla gamingu – szansa na szybki rozwój. W ramach części poświęconej modzie odbędzie się natomiast rozmowa panelowa na temat szans i zagrożeń dla branży w obliczu kryzysu.

sztuczna inteligencja shuttestock-1200.jpg
Rząd przyjął strategię rozwoju sztucznej inteligencji. Znamy jej szczegóły

Online z pytaniami uczestników

Ze względu na sytuację całe wydarzenie obędzie się online. Pierwsze warsztaty rozpoczynają się o godzinie 11.00 i potrwają 45 minut. Uczestnicy będą mieli szansę zadawać pytania za pośrednictwem czata. Na poszczególne panele dyskusyjne przewidziano po 30 minut. Tu również będzie szansa na zadawanie pytań.

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz link do formularza rejestracyjnego znaleźć można na stronie: www.forum-ekonomiczne.pl/104589/.

 

PR24.pl/DoS

 

Czytaj także

Projekt PARP na ekspansję zagraniczną polskich firm. Wnioski można składać do końca września

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2020 10:00
Do 8 mln zł na realizację projektów na rynkach zagranicznych mogą uzyskać firmy, instytuty badawcze i organizacje pozarządowe w konkursie "Umiędzynarodowienie Krajowych Klastrów Kluczowych" - poinformowała Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP). 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Teledetekcja wesprze ocenę plonów. Technologia pozwoli realnie oszacować poniesione straty

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2020 08:16
- Od przyszłego roku do monitoringu suszy zostanie włączone teledetekcja. Umożliwi ona obserwowanie poszczególnych działek rolnych i ocenę wpływu m.in. suszy na straty plonów - mówi prof. Rafał Pudełko z Instytutu Uprawy Gleboznawstwa i Nawożenia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

60 mln zł ze środków UE. PARP chce zachęcić zagraniczne start-upy do działania nad Wisłą

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2020 11:39
Rusza konkurs, którego celem jest przyciągnięcie do Polski zagranicznych start-upów - poinformowała w środę Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP). Budżet konkursu to 60 mln zł ze środków Unii Europejskiej.
rozwiń zwiń