X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

LOT nagrodzi najlepsze prace dyplomowe dot. branży lotniczej. Więcej czasu na zgłoszenie

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2020 11:27
Polskie Linie Lotnicze LOT przedłużyły do 15 listopada termin na składanie prac w pierwszej edycji konkursu na najlepszą pracę dyplomową z dziedziny lotnictwa i transportu cargo. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, a zgłosić się mogą absolwenci wszystkich studiów pierwszego i drugiego stopnia.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Facebook/LOT/K.Wrzosek

Konkurs ma związek z obchodzonym w zeszłym roku 90-leciem powstania PLL LOT.

- Jesteśmy dumni, że możemy być inicjatorem jednego z największych konkursów skierowanych do studentów uczelni wyższych w kraju. Co roku swoje prace dyplomowe broni prawie 400 tysięcy studentów różnych kierunków. Wierzymy, że w młodych ludziach drzemie ogromny potencjał do rozwoju i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań dla całej branży lotniczej. Analizując potrzeby studentów znajdujących się u progu najważniejszych życiowych decyzji, chcemy zainspirować ich do poznawania lotnictwa. Najlepszych uczestników konkursu zaprosimy do siebie na płatne staże, które - jak pokazuje nasze doświadczenie - często są początkiem błyskotliwych karier w LOT – mówi Michał Fijoł z zarządu przewoźnika.

Shutterstock samolot LOT 1200.jpg
Powstanie "wyszehradzka" linia lotnicza? LOT miałby odegrać w projekcie główną rolę

Jak zgłosić się do konkursu?

Aby wziąć udział w konkursie, należy do 15 listopada przesłać obronioną pracę i inne wymagane dokumenty na adres konkurs.lot@pb.edu.pl.

Szczegółowe informacje na temat zgłoszeń i samego konkursu znaleźć można pod tym adresem. Co ważne, o nagrody mogą ubiegać się studenci nie tylko kierunków technicznych, ale też humanistycznych - socjologicznych, turystycznych itp.

Laureatów mamy poznać na przełomie roku. LOT zapowiada, że dla autorów najlepszych prac czekają atrakcyjne nagrody, m.in. płatne staże i bilety lotnicze.

PolskieRadio24.pl, komunikat, md


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

LOT wprowadza możliwość bezpłatnej zmiany rezerwacji

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2020 17:21
Od dziś pasażerowie Polskich Linii Lotniczych LOT mogą wielokrotnie zmieniać plany podróży bez dodatkowych opłat. Dotyczy to biletów kupionych od 10 września do 31 grudnia tego roku - poinformowało biuro prasowe spółki. Uwaga, rezerwację dokonaną wcześniej, można zmienić tylko raz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Znamy nowe rozporządzenie rządu dotyczące zakazu lotów

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2020 22:16
Rząd przyjął nowe rozporządzenie dotyczące zakazu lotów. Zacznie ono obowiązywać od 30 września. Na liście znalazło się 29 krajów, w tym Indie, Izrael i Stany Zjednoczone. Jak mówi wiceminister infrastruktury Marcin Horała, od środy będzie można latać po całej Unii Europejskiej, strefie Schengen i Europejskim Obszarze Gospodarczym. Zakaz nie dotyczy także Ukrainy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pomoc dla lotnisk, które ucierpiały przez pandemię. Zgoda KE na polskie wsparcie

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2020 14:50
Komisja Europejska zatwierdziła opiewający na 32 mln euro polski program na rekompensaty dla portów lotniczych za poniesione przez nie straty wynikające z pandemii koronawirusa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Powstanie "wyszehradzka" linia lotnicza? LOT miałby odegrać w projekcie główną rolę

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2020 14:00
Rządy Polski, Czech, Słowacji i Węgier mają pomysł na stworzenie dużego, środkowoeuropejskiego przewoźnika, który stałby się hegemonem w naszym regionie - informuje serwis Simple Flying powołując się na czeskie "Lidove Noviny". Pierwsze skrzypce w projekcie miałby grać LOT, który jednocześnie mógłby stworzyć kolejny duży hub na lotnisku w Pradze.  
rozwiń zwiń