X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Gospodarka

"Inwestycje w infrastrukturę to priorytet rządu". Premier otworzył wyremontowaną drogę

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2020 12:17
Naprawiamy tysiące kilometrów dróg, remontujemy, modernizujemy, ale także tworzymy nowe drogi we wszystkich zakątkach Polski - mówił premier Mateusz Morawiecki podczas otwarcia drogi w woj. wielkopolskim.
Premier w Pisarzowicach
Premier w PisarzowicachFoto: Adam Guz/KPRM

Premier Mateusz Morawiecki otworzył odcinek wyremontowanej drogi na trasie Pisarzowice-Bałdowice-Słupia w gminie Kobyla Góra.

- Cieszę się, że tutaj, w tej gminie widać jak wiele znaczą inwestycje lokalne - mówił szef rządu.

- To właśnie są te miejsca, w których widać wyraźnie jak doprowadzenie takich dróg do większych arterii komunikacyjnych tworzy nowe możliwości inwestycyjne - dodał.

Posłuchaj
00:17 h2.mp3 Premier: remonty dróg służą kierowcom i całemu regionowi (IAR)

- W całym województwie wielkopolskim w ciągu kilku lat - tych, które minęły i licząc też nadchodzący rok, to będzie blisko miliard złotych dofinansowania z budżetu państwa. To kilkukrotnie większe sumy niż wcześniej, niż można było sobie wyobrazić - powiedział szef rządu.


dr 12.jpg
Krok po kroku na budowie A1. Do użytku trafi kolejny fragment nowej drogi

Polskie drogi się zmieniają

Premier podkreślał, że inwestycje w drogi oznaczają rozwój i stanowią priorytet rządu.

Posłuchaj
00:23 h1.mp3 Premier: inwestycje w drogi są priorytetem (IAR)

- Jak jedziemy po tej drodze to widzimy, że nie musimy mieć kompleksów. Naprawiamy tysiące kilometrów dróg, remontujemy, modernizujemy, ale także tworzymy nowe kawałki dróg we wszystkich zakątkach Polski - podkreślał Mateusz Morawiecki i dodał, że zadań dotyczących dróg w Wielkopolsce w ub. roku było blisko 300. Łącznie z tegorocznymi będzie ich około pół tysiąca.

Z Pisarzowic premier M.Morawiecki udał się do Bralina koło Kępna, gdzie weźmie udział w dożynkowym święcie "Wdzięczni Polskiej Wsi".

PolskieRadio24.pl, IAR/PAP, md

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Dobra wiadomość dla kierowców. Nowy odcinek autostrady A2 już otwarty

Ostatnia aktualizacja: 14.08.2020 13:13
Kierowcy mogą już korzystać z nowego fragmentu autostrady A2  pomiędzy węzłem Lubelska a początkiem obwodnicy Mińska Mazowieckiego. To pozwoli wyprowadzić ruch tranzytowy ze starej drogi krajowej numer 2 pomiędzy węzłem Halinów a Mińskiem Mazowieckim i skrócić czas przejazdu. Ponadto, kierowcy mogą również korzystać z dwóch łącznic na węźle Lubelska w ciągu S17 relacji Siedlce – Lublin i Lublin – Siedlce. W uroczystym otwarciu wziął udział między innymi premier Mateusz Morawiecki.  
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wielki program drogowy dla Polski. Adamczyk: tysiące kilometrów autostrad i dróg ekspresowych, obwodnice w 100 miastach

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2020 16:22
O wielkim programie drogowym – oznaczającym zrealizowanie łącznie 6138 km dróg ekspresowych i 2095 km autostrad, a także ponad 80 inwestycji przewidzianych w rządowym programie 100 obwodnic na lata 2020-30 – mówił w Karpaczu minister infrastruktury Andrzej Adamczyk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nowy odcinek drogi S1: Podwarpie - Dąbrowa Górnicza

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2020 14:00
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała umowę na przebudowę drogi krajowej numer jeden i dostosowanie jej do parametrów drogi ekspresowej. Przebudowany zostanie jej odcinek o długości prawie siedmiu kilometrów.   
rozwiń zwiń

Czytaj także

Krok po kroku na budowie A1. Do użytku trafi kolejny fragment nowej drogi

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2020 11:06
W nocy z niedzieli na poniedziałek na odcinku Kamieńsk-Radomsko zostanie przekazany do użytkowania blisko trzykilometrowy fragment nowej - wschodniej jezdni autostrady A1: od skrzyżowania z drogą krajową nr 42 do Stobiecka Szlacheckiego.
rozwiń zwiń