X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Grzegorz Puda: Polska jest liderem w wykorzystywaniu środków europejskich

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2020 13:17
- Planujemy, że środki z nowej perspektywy finansowej będą uruchomione już w przyszłym roku - powiedział wiceminister funduszy i polityki regionalnej Grzegorz Puda. Wiceminister bierze udział w Forum Ekonomicznym w Karpaczu, gdzie jednym z głównych tematów są finanse i biznes w dotkniętej epidemią Europie.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com

Wiceminister Grzegorz Puda zaznaczył, że Polska radzi sobie lepiej ze skutkami epidemii niż kraje Europy Zachodniej. Dodał, że pandemia nie zakłóciła pracy rządu, a już w przyszłym roku pojawią się środki z unijnej perspektywy finansowej 2021-2027.

- Planujemy, że środki z nowej perspektywy finansowej będą uruchomione już w przyszłym roku. Ponieważ Polska jest liderem w wykorzystywaniu środków europejskich, to chcemy pokazać innym krajom Europy, że da się to zrobić - powiedział.

Posłuchaj
00:16 puda.mp3 Grzegorz Puda: jesteśmy liderem w wykorzystywaniu środków unijnych (IAR)

W nowej unijnej perspektywie finansowej Polska otrzymała rekordową sumę 750 miliardów złotych. 125 miliardów euro Polska może wykorzystać w ramach dotacji oraz 35 miliardów euro w formie zwrotnej.

EfsJgo0WoAIP74v-1200.jpg
"Europa po pandemii: Solidarność, Wolność, Wspólnota". Rusza Forum Ekonomiczne w Karpaczu

Międzynarodowy zjazd ludzi polityków biznesu

Forum Ekonomiczne w Karpaczu jest największą w Europie Środkowo-Wschodniej platformą spotkań, na której nie tylko dyskutuje się o bezpieczeństwie, perspektywach rozwoju gospodarczego, współczesnych wyzwaniach i przezwyciężaniu kryzysów, ale także przedstawia konkretne rozwiązania i innowacyjne idee.

Poprzednie edycje forum odbywały się w Krynicy-Zdroju, jednak ze względu na epidemię tegoroczna została zorganizowana w Karpaczu. Weźmie w niej udział ponad 2500 gości z Europy, Azji Centralnej i Stanów Zjednoczonych.

PolskieRadio24.pl, IAR, md

Czytaj także

Polskie Radio 24 na Forum Ekonomicznym w Karpaczu. Oglądaj transmisję z naszego studia

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2020 08:00
Dziś trzeci i ostatni dzień Forum Ekonomicznego w Karpaczu. Spotkania i dyskusje, poświęcone będą m.in. mediom i sytuacji na Ukrainie. Polskie Radio 24 realizuje z Forum swoje audycje na żywo.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prezes Orlenu: budujemy najnowocześniejszą bazę badawczo-rozwojową w naszej części Europy

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2020 12:19
- W tak dużym biznesie jak nasz, musimy budować bazę badawczo-rozwojową, co już czynimy. W ciągu 18 miesięcy stworzymy taki właśnie ośrodek - powiedział w Polskim Radiu 24 Daniel Obajtek, prezes PKN Orlen. - Pod koniec 2021 roku PKN Orlen będzie mógł produkować wodór - dodał.
rozwiń zwiń