X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Rozbudowa Południowej Obwodnicy Warszawy. Odcinek wawerski prawie gotowy

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2020 14:28
Prace na trzecim odcinku Południowej Obwodnicy Warszawy, tak zwanym wawerskim, są zaawansowane w 91 proc. - poinformowała w komunikacie Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA).
Węzeł Patriotów w budowie
Węzeł Patriotów w budowieFoto: pulawska-lubelska.pl

Jak czytamy w komunikacie, praktycznie na całej trasie głównej wawerskiego odcinka S2, biegnącego pomiędzy węzłami Wał Miedzeszyński i Lubelska, ułożona została betonowa nawierzchnia. Do dokończenia pozostały krótkie odcinki przy poszerzeniach drogi i na przejazdach awaryjnych.

droga 1200(1).jpg
Trasa S7 pod Krakowem. Rozpoczyna się budowa kolejnego odcinkaDodano, że na węźle Patriotów układana jest izolacja, wykonywane są kapy chodnikowe, ustawiane krawężniki i montowane koryta odwodnieniowe. Kontynuowane są roboty związane z budową wiaduktów na zachodniej nitce ul. Patriotów. Wiadukt drogowy ma już zabetonowaną konstrukcję nośną i trwa zbrojenie płyty wiaduktu pod czwarty tor kolejowy.

GDDKiA informuje, że jeszcze w czasie wakacji planowane jest otwarcie ulicy Patriotów po wschodniej stronie z jednoczesnym zamknięciem strony zachodniej.Most i estakady

Ponad dwukilometrowy odcinek drogi ekspresowej przechodzi dwoma estakadami przez teren Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Na obu ułożona jest ostatnia (ścieralna) warstwa nawierzchni. Na dłuższej, prawie 400-metrowej estakadzie, kontynuowane są prace związane z montażem instalacji przeciwoblodzeniowej, ekranów akustycznych i oświetlenia. W trakcie układania jest asfalt lany przy dylatacjach. Zamontowano też bariery energochłonne i słupy ekranów przeciwolśnieniowych.

Budowa drogi ekspresowej S2 Południowa Obwodnica Warszawy jest realizowana z podziałem na zadanie A - między węzłami Puławska i Przyczółkowa o długości ok. 4,6 km; zadanie B, Przyczółkowa - Wał Miedzeszyński, ok. 6,5 km; zadanie C, Wał Miedzeszyński - Lubelska, ok. 7,5 km.

PolskieRadio24.pl, PAP, GDDKiA, md

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Szybciej z Warszawy do Lublina. Kolejny fragment trasy S17 otwarty

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2020 13:16
Od dziś kierowcy mają do dyspozycji dwie jezdnie na obwodnicy Kołbieli w ciągu budowanej drogi ekspresowej S17, a także na odcinku od obwodnicy Kołbieli do węzła Lubelska - poinformowali przedstawiciele rządu. Tym samym dwujezdniowa droga między Warszawą a Piaskami wydłużyła się o kolejne 24 km.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trasa S7 pod Krakowem. Rozpoczyna się budowa kolejnego odcinka

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2020 12:09
Kolejny odcinek trasy ekspresowej S7 w budowie. Dziś odbyło się symboliczne wbicie łopaty rozpoczynające inwestycję na odcinku z Moczydła do Miechowa. W uroczystości wziął udział minister infrastruktury Andrzej Adamczyk. Szef resortu odwiedził także trwającą już budowę innego odcinka tej trasy Widoma – Szczepanowice.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wakacyjna podróż samochodem. Zobacz, jakie trasy zostaną wkrótce otwarte

Ostatnia aktualizacja: 29.07.2020 12:46
Generalna dyrekcja Dróg Krajowych zapowiada, że jeszcze w czasie wakacji kierowcy będą mogli skorzystać z kilku nowych inwestycji drogowych. Chodzi o dwa projekty na autostradzie A2, drodze ekspresowej S17 oraz o jedną obwodnicę.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Powstaną nowe odcinki Via Carpatia. Trzy przetargi ogłoszone

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2020 11:13
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosiła trzy przetargi na projekt i budowę kolejnych fragmentów drogi ekspresowej S19 w województwie podlaskim. Są to odcinki o łącznej długości 30 kilometrów: Ploski-Haćki, Haćki-Bielsk Podlaski Zachód i Bielsk Podlaski Zachód – Boćki. To kolejne fragmenty trasy Via Carpatia, która za kilka lat połączy Białystok z Lublinem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Miejsca pracy, inwestycje i bezpieczeństwo energetyczne. Gospodarcze priorytety prezydenta

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2020 16:01
Prezydent Andrzej Duda w orędziu wygłoszonym po zaprzysiężeniu na drugą kadencję przed Zgromadzeniem Narodowym mówił, że w obliczu kryzysu trzeba zrobić wszystko, co możliwe, by zapobiec wysokiemu bezrobociu. Wskazał też na znaczenie bezpieczeństwa energetycznego oraz inwestycji, tak tych centralnych, jak i lokalnych.
rozwiń zwiń