X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Gospodarka

Polska Grupa Zbrojeniowa przygotowuje się do MSPO. Udział w imprezie weźmie ponad 130 wystawców

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2020 13:30
Ponad 130 wystawców weźmie udział w tegorocznej edycji Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach. Na imprezie nie zabraknie Polskiej Gruby Zbrojeniowej, która rozważała wycofanie się z Salonu z powodu pandemii koronawirusa.  
Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego 2019 w Kielcach
Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego 2019 w KielcachFoto: Jakub Kamiński/East News

Wbrew wcześniejszym obawom z udziału w Salonie nie wycofała się Polska Grupa Zbrojeniowa. Co prawda rozważała rezygnację z imprezy z powodu pandemii koronawirusa, a informację o tym przekazała pod koniec maja, jednak ostatecznie – po wielu tygodniach rozmów – zarząd PGZ doszedł do porozumienia z Targami. Ogłosił to na początku lipca premier Mateusz Morawiecki.


rosomak 1200 F.jpg
MSPO w Kielcach. Jest deklaracja premiera ws. obecności Polskiej Grupy Zbrojeniowej

Ze względów bezpieczeństwa nie będzie sprzętu

Ilona Kachniarz dyrektor Departamentu Komunikacji i Marketingu Polskiej Grupy Zbrojeniowej nie ukrywa, że ze względu na reżim sanitarny ekspozycja PGZ zostanie zmniejszona.

– Przestrzeń, z której zamierzamy w tym roku skorzystać, to trochę ponad 800 metrów kwadratowych, a nie prawie trzy tysiące jak rok temu. Przestrzeń zostanie zaadaptowana do spotkań biznesowych, zgodnie z intencją organizatorów. Nie planujemy wystawiać sprzętu, ze względów bezpieczeństwa i znacznych kosztów z tym związanych – powiedziała Ilona Kachniarz.

Dodatkowo podkreśliła, że ekspozycja wiąże się z zaangażowaniem dodatkowych osób do obsługi, tworzy skupiska i trudno w takiej sytuacji o zachowanie reżimu sanitarnego.


Pixabay myśliwiec F-35 1200.jpg
Mesko będzie produkować części do rakiet myśliwców F-35

Zapowiedziało się 133 wystawców z 17 krajów

Jak informują Targi Kielce, przygotowania do MSPO są na ostatniej prostej. Udział w Salonie potwierdziło 133 wystawców.

Podczas tegorocznej edycji imprezy swoją ofertę przedstawią firmy z 17 krajów: Australii, Belgii, Czech, Danii, Francji, Hiszpanii, Izraela, Korei Płd., Niemiec, Norwegii, Polski, Serbii, Słowacji, Stanów Zjednoczonych, Tajlandii, Ukrainy oraz Wielkiej Brytanii. Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego odbędzie się w dniach 8-10 września.

 

PolskieRadio24.pl/IAR/PAP/DoS

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak