X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Gospodarka

Kolejny pakiet pomocowy dla polskich firm. Jest decyzja Komisji Europejskiej

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2020 14:14
Komisja Europejska zatwierdziła polski program wsparcia dla firm dotkniętych pandemią koronawirusa o wartości 123 milionów euro, czyli 545 milionów złotych. Celem programu jest zapewnienie płynności finansowej firmom poprzez obniżenie niektórych opłat od nieruchomości, które muszą ponosić w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Hadrian/ Shutterstock
Posłuchaj
00:44 firmpl.mp3 KE zatwierdziła polski program wsparcia dla firm dotkniętych pandemią - relacja Beaty Płomeckiej (IAR)

Program przewiduje obniżenie rocznej opłaty za użytkowanie wieczyste oraz zwolnienie z czynszu, dzierżawy lub opłat za użytkowanie, które przysługują spółkom korzystającym z nieruchomości publicznych do prowadzenia działalności gospodarczej.

Decyzja będzie miała zastosowanie zarówno do nieruchomości należących do Skarbu Państwa, jak i do władz lokalnych. Komisja Europejska uznała, że program przygotowany przez polskie władze jest zgodny z zasadami pomocy publicznej.

firma rodzinna 1200.jpg
Subwencje w ramach Tarczy Finansowej PFR. Przypominamy ważne terminy dla firm

Pomoc pod warunkiem

Obniżki i zwolnienia nie mogą przekroczyć 800 tysięcy euro na firmę, w tym 100 tysięcy euro na przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją podstawowych produktów rolnych, oraz 120 tysięcy euro na firmy działające w sektorze rybołówstwa i gospodarki wodnej.

PolskieRadio24.pl, IAR, md

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Rekordowo szybka decyzja KE. Warmińsko-mazurskie dostanie pieniądze na walkę z kryzysem

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2020 07:59
Komisja Europejska w rekordowo szybkim czasie zatwierdziła modyfikację programu operacyjnego dla województwa warmińsko-mazurskiego, aby umożliwić inwestycje w usługi zdrowotne i zrekompensować straty związane z pandemią, jakie poniosły firmy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kolejny pakiet wsparcia dla polskich firm. Jest zgoda Komisji Europejskiej

Ostatnia aktualizacja: 24.07.2020 09:33
Komisja Europejska zatwierdziła polski program wsparcia przedsiębiorstw dotkniętych skutkami epidemii koronawirusa. Wartość tego programu to 2,6 mld euro, czyli 11,5 mld zł.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ekspert: miliardy z europejskiego funduszu odbudowy pomogą Polsce nadrobić innowacyjny dystans

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2020 15:23
Porozumienie zawarte na szczycie Unii Europejskiej zakłada, że w latach 2021-2027 do Polski trafi ok. 160 mld euro, z czego około 57 miliardów euro to będą granty i pożyczki w ramach Instrumentu na rzecz Odbudowy i Zwiększenia Odporności, czyli tzw. europejskiego planu odbudowy. I to właśnie te pieniądze - jak mówi ekspert Polskiego Instytutu Ekonomicznego Ignacy Święcicki, mogą nam pomóc nadrobić zaległości, jakie Polska ma np. w rozwoju cyfryzacji czy robotyzacji.
rozwiń zwiń