X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Gospodarka

Druga szansa w biznesie. PARP ma ofertę dla przedsiębiorców

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2020 09:59
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości chce ułatwić powrót na rynek przedsiębiorcom, którym się nie udało. Mogą się oni zgłaszać do programu "Nowy start". To propozycja dla osób, którym co prawda interes nie wyszedł, ale pomimo tego odważyli się na następny i prowadzą go od 6 miesięcy.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com/OPOLJA
Posłuchaj
02:44 PR1_AAC 2020_07_10-06-38-47.mp3 Druga szansa w biznesie. PARP ma ofertę dla przedsiębiorców (Aleksandra Tycner/PR1)

Rzecznik PARP Anna Bracik mówi, że program ma pomóc zrozumieć przedsiębiorcom przyczyny ich poprzednich niepowodzeń i wesprzeć ich w dążeniu do sukcesu ich nowych biznesów. Program jest finansowany z Unii Europejskiej, a jego budżet to 15 milionów złotych. PARP oferuje takim osobom udział w bezpłatnych szkoleniach. Prowadzą je czterej operatorzy.

- Program nie jest dedykowany tylko właścicielom firm, ale też ich pracownikom - dodaje Anna Bracik.

pieniądze1200.jpg
Miliardy złotych płyną do firm. Znamy nowe statystyki dotyczące Tarczy Finansowej PFR

Szansa na wyciągnięcie wniosków

Agnieszka Durlik z Krajowej Izby Gospodarczej uważa, że ten program to ciekawe i potrzebne rozwiązanie. Jak mówi, dzięki niemu przedsiębiorcy będą mogli uniknąć w przyszłości przynajmniej części błędów, które popełnili wcześniej.

Warto pamiętać, że co najmniej jedna trzecia projektów się nie udaje. Agnieszka Durlik dodaje, że ten program może zainteresować przedsiębiorców także dlatego, że często nie chodzi tylko o wsparcie finansowe.

 - Bardzo często jest tak, że przedsiębiorcy środki są w stanie zorganizować samodzielnie, natomiast nie zawsze potrafią właściwie to poukładać w firmie - zaznacza.

Więcej informacji na temat programu można znaleźć na stronie www.parp.gov.pl.

PolskieRadio24.pl, Program 1 Polskiego Radia, Aleksandra Tycner, md

Zobacz więcej na temat: firma PARP GOSPODARKA POLSKA
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Drugi i trzeci etap wdrażania Pracowniczych Planów Kapitałowych

Ostatnia aktualizacja: 08.07.2020 14:15
W tym miesiącu rozpoczął się trzeci etap wdrażania Pracowniczych Planów Kapitałowych. Objął on firmy zatrudniające co najmniej 20 osób. Nie zakończył się też drugi etap wdrażania PPK dla firm zatrudniających od 50 osób wzwyż.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Minister finansów: w ostatnich latach udało się osiągnąć dobry wynik we wpływach z CIT

Ostatnia aktualizacja: 08.07.2020 14:50
Dynamika wzrostu wpływów z CIT w Polsce jest wyraźna, mimo że od ubiegłego roku uprawnieni podatnicy płacą niższy CIT - powiedział szef resortu finansów Tadeusz Kościński.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rekordowo szybka decyzja KE. Warmińsko-mazurskie dostanie pieniądze na walkę z kryzysem

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2020 07:59
Komisja Europejska w rekordowo szybkim czasie zatwierdziła modyfikację programu operacyjnego dla województwa warmińsko-mazurskiego, aby umożliwić inwestycje w usługi zdrowotne i zrekompensować straty związane z pandemią, jakie poniosły firmy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Łączna pomoc z ZUS w ramach tarczy antykryzysowej sięga 21 mld zł

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2020 14:03
Jak poinformowała prezes ZUS-u Gertruda Uścińska, na kwotę łącznej pomocy 21 mld złotych w ramach tarczy antykryzysowej - składają się: zwolnienia ze składek, świadczenia postojowe i kwoty objęte ulgą w opłacaniu składek.
rozwiń zwiń