X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Gospodarka

100 mln zł na badania i rozwój w walce z koronawirusem. Resort funduszy zaczyna nabór

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2020 09:46
Infrastruktura służąca do testowania i przygotowania do produkcji szczepionek, respiratorów, środków odkażających i przetwarzania danych związanych z pandemią koronawirusa ma szanse na kolejne dotacje. Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej ogłosiło nabór w nowym konkursie.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com/Alexander Raths

Funduszowy Pakiet Antywirusowy został w ten sposób uzupełniony o kolejne środki z programu Inteligentny Rozwój, które wzmocnią Polską Tarczę Antywirusową.

laboratorium badania 1200.jpg
Premie technologiczne od BGK na nowych zasadach. Rusza nabór wniosków

- Nowe środki uzupełnią ofertę, którą w programie Inteligentny Rozwój tworzą nabory dedykowane walce z koronawirusami. Dotacje w ogłaszanym konkursie wesprą infrastrukturę badawczo-rozwojową niezbędną do udoskonalenia produktów służących zwalczaniu pandemii - mówi Małgorzata Jarosińska-Jedynak, minister funduszy i polityki regionalnej.

Dotacje służące zwalczaniu pandemii

Dotacje przeznaczone są dla firm planujących budowę lub unowocześnienie infrastruktury, niezbędnej do opracowania, przetestowania i udoskonalenia produktów służących zwalczaniu pandemii COVID-19 do fazy bezpośrednio poprzedzającej ich wdrożenie do masowej produkcji. Dofinansowanie otrzymają:

  • produkty lecznicze, w tym szczepionki, i terapie, ich półprodukty, farmaceutyczne składniki czynnych i surowców;

  • wyroby medyczne oraz sprzęt szpitalny i medyczny, w tym respiratory, odzież i sprzęt ochronny, a także narzędzia diagnostyczne oraz niezbędne surowce;

  • środki odkażające i ich produkty pośrednie oraz surowce chemiczne niezbędne do ich produkcji;

  • narzędzia do gromadzenia lub przetwarzania danych związanych z przebiegiem i zwalczaniem pandemii COVID-19.

Wsparcie nawet 90 proc.

Nabór wniosków rozpocznie się 8 czerwca i potrwa do 31 lipca tego roku, a planowany budżet konkursu wynosi 100 mln zł. Dotacja umożliwi maksymalne dofinansowanie projektów do 75 proc. kosztów kwalifikowanych. W przypadku gdy realizacja projektu zakończy się w ciągu dwóch miesięcy od podpisania umowy, wsparcie może wynieść nawet 90 proc.

PolskieRadio24.pl/IAR/PAP/DoS, md

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Rośnie wartość funduszu pożyczek płynnościowych. Pula zwiększa się o 500 mln zł

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2020 12:07
O 500 mln zł zwiększy się fundusz pożyczek płynnościowych finansowanych z Programu Inteligentny Rozwój. 200 mln zł to kwota dla nowych pośredników finansowych na nowe nabory, a pozostałe 300 mln zostanie rozdysponowanych między pośredników zależnie od wyników oceny złożonych wniosków.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ministerstwo Rozwoju: w ramach tarczy antykryzysowej do firm trafiło ponad 71 mld zł

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2020 23:33
Jak informuje resort rozwoju, ponad 71 mld zł trafiło już do przedsiębiorców dzięki tarczy antykryzysowej. Ministerstwo podaje, że przyznano do tej pory m.in. 1 mln 132 tys. 134 mikropożyczki dla przedsiębiorców na łączną kwotę ponad 5 mld 645 mln 479 tys. 461 zł. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dotacje na innowacje. Firmy mogą już składać wnioski o premię technologiczną

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2020 09:39
Ruszył nabór wniosków o przyznanie tzw. premii technologicznej na nowych, korzystniejszych warunkach. To jedno z narzędzi, które ma pomóc polskim przedsiębiorcom w zmierzeniu się ze skutkami pandemii koronawirusa i w ponownym wejściu na ścieżkę dynamicznego rozwoju.
rozwiń zwiń