X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Centra handlowe odrabiają straty. Wróciła do nich zdecydowana większość klientów

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2020 13:24
Po odmrożeniu gastronomii i usług nawet 80 proc. klientów wróciło do centrów handlowych - podała Polska Rada Centrów Handlowych. Organizacja wskazuje, że przywrócenie niedziel handlowych pozwoliłoby na rozłożenie ruchu klientów na poszczególne dni tygodnia oraz częściowe odrobienie strat.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock

Jak poinformowała Rada, odmrożenie gastronomii i usług pozytywnie wpływa na powrót klientów do obiektów handlowych. W trzecim tygodniu po ponownym ich otwarciu, w zależności od regionu liczba odwiedzin kształtowała się na poziomie od 70 proc. do 80 proc. w stosunku do analogicznego okresu roku ubiegłego.

galeria handlowa
Powrót do sklepów. Deloitte o zmianie zakupowych zachowań

Galerie a ograniczenie handlu w niedziele

Jak powiedział dyrektor Generalny PRCH Radosław Knap, Rada podtrzymuje nasze stanowisko dotyczące konieczności przywrócenia niedziel handlowych, które pozwoliłby na rozłożenie ruchu klientów na poszczególne dni tygodnia.

- Pozwoliłyby również, przynajmniej częściowo, nadrobić straty co z kolei pozwoli na utrzymanie miejsc pracy w naszej branży, która szczególnie ucierpiała poprzez ograniczenie działalności na blisko dwa miesiące – dodał.

Sklepy w reżimie sanitarnym

Od 18 maja br. po spełnieniu wytycznych sanitarno-epidemiologicznych restauracje, bary i kawiarnie oraz salony fryzjerskie i kosmetyczne są ponownie otwarte. Od dziś nie obowiązuje już limit osób w sklepach. Nadal obowiązkowe są maseczki i udostępnianie klientom rękawiczek jednorazowych oraz płynów dezynfekcyjnych.

PolskieRadio24.pl, PAP, md

Zobacz więcej na temat: handel koronawirus galerie
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Mimo koronawirusa w Polsce rośnie aktywność gospodarcza

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2020 16:23
Jak wynika z nowego, badającego stan gospodarki wskaźnika ekonomicznego Pekao Tracker, aktywność ekonomiczna w Polsce była najniższa w tygodniu bezpośrednio po świętach wielkanocnych i od tego czasu systematycznie rośnie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wzrost cen w sklepach i bankach. UOKIK przyjrzy się podwyżkom

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2020 13:22
Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów wziął pod lupę rosnące ceny niektórych produktów spożywczych oraz opłaty ponoszone przez klientów przy kredytach i pożyczkach. Prezes UOKiK Tomasz Chróstny uważa, że są one nieuzasadnione.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Żele do dezynfekcji zamiast tradycyjnych kosmetyków. Co trzecia firma z branży zmieniła profil

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2020 16:35
Firmy kosmetyczne w Polsce błyskawicznie zareagowały na zmianę sytuacji rynkowej - co trzecia zmieniła profil produkcji, wytwarzając głównie żele i płyny antybakteryjne - wynika z badania "Branża kosmetyczna vs. COVID-19". Nie rozwiąże to jednak wszystkich problemów branży - dodano.
rozwiń zwiń