X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Europejski Kongres Gospodarczy online. Dziś dyskusje o handlu w dobie pandemii i start-upach

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2020 12:20
Dziś drugi dzień Europejskiego Kongresu Gospodarczego online. Uczestnicy EKG będą rozmawiać między innymi o sytuacji polskich start-upów w czasie pandemii, a także o handlu w tym okresie - tradycyjnym i cyfrowym.
Audio
  • Bartłomiej Majchrzak: w sytuacji pandemii przyspieszyły procesy nie tylko pracy zdalnej, ale też komunikacji zdalnej (IAR)
  • Adam Hańderek: koronawirus wpłynął na działalność mojej firmy, ale nie w takim stopniu, jak na funkcjonowanie usług, hotelarstwa i gastronomii (IAR)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Facebook/EKG

Adam Hańderek z Handerek Technologies podczas sesji "Start-upy, inwestorzy, rynek" powiedział, że koronawirus na pewno wpłynął na działalność tej firmy, ale nie w takim stopniu, jak na funkcjonowanie usług, hotelarstwa i gastronomii.

Bartłomiej Majchrzak, współtwórca aplikacji Umownik, która służy do tworzenia i zawierania umów online, dodał, że w sytuacji pandemii przyspieszyły procesy nie tylko pracy zdalnej, ale też komunikacji zdalnej.

bar 1200.jpg
"Nowa normalność". Lokale gastronomiczne działają w zaostrzonym rygorze sanitarnym

- Ta dość gwałtowna dygitalizacja, szybka, już nie na zasadzie - czy i jak musimy to zrobić, tylko kiedy to zrobimy, postępuje - wyjaśnił Bartłomiej Majchrzak.

Teraz w sieci, we wrześniu stacjonarnie

Ze względu na pandemię wydarzenie odbywa się w internecie. Bierze w nim udział przeszło 120 panelistów - przedstawicieli rządu, polityków, prezesów firm, ekonomistów i ekspertów.

EKG online potrwa do jutra. Wydarzenie w wersji "na żywo" zostało przełożone na początek września.

PolskieRadio24.pl, IAR, md

Czytaj także

Dyskusje o gospodarce w sieci. Rusza Europejski Kongres Gospodarczy online

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2020 07:44
O 9.00 rozpoczyna się Europejski Kongres Gospodarczy online. Z powodu epidemii COVID-19 wydarzenie w tradycyjnej formie spotkań na żywo zostało przełożone na początek września.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Skala globalizacji będzie mniejsza". Wicepremier o skutkach pandemii

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2020 15:50
Wicepremier i minister rozwoju Jadwiga Emilewicz uważa, że skutkiem epidemii COVID-19 w krótkim okresie będzie zmniejszenie skali globalizacji. Wicepremier mówiła o tym podczas zorganizowanego przez internet Europejskiego Kongresu Gospodarczego.
rozwiń zwiń