X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Biznes w dobie pandemii. Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna chce pomóc małym firmom

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2020 12:30
Wsparcie dla startupów w wysokości 160 tys. zł, bezpłatne zdalne konsultacje z ekspertami oraz portal z najnowszymi informacjami dla przedsiębiorców zawiera oferta dla firm przygotowana przez Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną (ŁSSE) na czas kryzysu związanego z koronawirusem.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne Foto: Shutterstock

Program "Strefa Wsparcia" powstał z myślą o wszystkich przedsiębiorcach, którzy zastanawiają się, jak funkcjonować w czasach kryzysu wywołanego przez COVID-19.

BGK free 1200.JPG
Prezes BGK: zapewnimy rozwiązania gwarancyjne i systemy dopłat do kredytów

Trzy filary pomocy 

Program opiera się na trzech filarach. Pierwszy to pomoc przedsiębiorcom, pracodawcom i ich pracownikom poprzez portal, na którym można kontaktować się online i telefonicznie z naszymi ekspertami i konsultować zagadnienia prawne, podatkowe, księgowe.

Drugi to specjalna akceleracja dla startupów, które zajmą się nowymi rozwiązaniami w walce z koronawirusem.

Wreszcie trzeci element to zajęcia online dla najmłodszych, dla dzieci pracowników z firm strefowych oraz całej łódzkiej społeczności. 

Portal działa pod adresem: www.wsparcie.sse.lodz.pl, umieszczane są na nim na bieżąco artykuły i komentarze specjalistów z zakresu prawa, podatków, księgowości i cyberbezpieczeństwa.

Za jego pośrednictwem przedsiębiorcy będą mogli też brać udział w webinariach z ekspertami. Numery telefonów i terminy dyżurów ekspertów dostępne są na portalu w zakładce infolinia.

Jak wspomóc walkę z wirusem ? 

Kolejną inicjatywą "Strefy Wsparcia" jest rekrutacja do programu akceleracyjnego Startup Spark - Spark: Change the Future. Od poniedziałku ŁSSE we współpracy z firmą Ericsson rozpoczyna poszukiwanie innowacji, które przyczynią się do poprawy sytuacji epidemiologicznej.

produkcja1200.jpg
Kolejne firmy przyłączają się do walki z epidemią koronawirusa

Nabór potrwa do końca marca. Zakwalifikowane startupy otrzymają grant finansowy w wysokości 160 tys. zł oraz wsparcie zespołu ŁSSE i firmy Ericsson.

PolskieRAdio24/IAR/PAP/sw