X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Gospodarka

Dziennikarka Polskiego Radia nagrodzona za materiały o ochronie środowiska

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2019 12:14
Aleksandra Tycner, dziennikarka gospodarcza radiowej Jedynki otrzymała jedną z nagród w konkursie "Eko Dziennikarz", organizowanym przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Wyróżniono w nim osoby, które przygotowały wartościowe materiały dotyczące ochrony środowiska, uwzględniające także rolę i działania Funduszu w tej dziedzinie.
Tegorocnzi laureaci, Aleksandra Tycner druga od lewej
Tegorocnzi laureaci, Aleksandra Tycner druga od lewejFoto: TT/NFOSIGW
  • Aleksandra Tycner została wyróżniona za materiały o środowisku i 30-leciu NFOŚiGW
  • W tym roku przesłano ponad 200 zgloszeń, wyłoniono czterech laureatów

To trzecia edycja konkursu. Nagrody zostały wręczone w czasie targów ekologicznych POL-ECO System w Poznaniu.

Aleksandra Tycner nagrodzono za tegoroczne materiały, opowiadające m.in. o 30-letniej historii NFOŚiGW. Jak czytamy w komunikacie, nagrodę przyznano "za wszechstronne, analityczne i przekrojowe spojrzenie na 30-letnią działalność Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz jej znaczenie dla ekorozwoju Polski.

W innych kategoriach laureatami zostali dziennikarze "Dziennika Gazety Prawnej", "Pulsu Biznesu" czy Polskiej Agencji Prasowej. W tym roku nadesłano ponad 200 materiałów. Konkurs odbywa się od 2017 roku.

Aleksandra Tycner jest wieloletnią dziennikarką Polskiego Radia. Obecnie pracuje w sekcji gospodarczej radiowej Jedynki. Zajmuje się m.in. tematyką ochrony środowiska, rolnictwem i gospodarką żywnościową. W przeszłości była nagradzana m.in. za swoje reportaże.

PolskieRadio24.pl, komunikat, md

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Walka ze smogiem. Jest postęp, ale czy to wystarczy?

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2018 07:53
Rząd robi postępy w walce ze smogiem - przyznaje Polski Alarm Smogowy - ale w dużej części nie wywiązuje się ze składanych wcześniej obietnic. Rzeczą pozytywną dostrzeżenie - po raz pierwszy w historii przez władze -  problemu ubóstwa energetycznego, które dotyka 12 procent społeczeństwa  - mówi Andrzej Guła z organizacji Polski Alarm Smogowy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Modernizacja i termodernizacja. Wiele budynków potrzebuje pilnego remontu

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2018 16:57
W Polsce na 1000 mieszkańców przypada 366 lokali. Średnia europejska to 460. Podaż mieszkań jest wprawdzie coraz większa, ale dostęp do nich zbyt kosztowny, aby był powszechny. Dlatego ponad 14 procent Polaków mieszka w warunkach niespełniających standardów, czyli nadmiernie zagęszczonych i w kiepskim stanie technicznym.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Program Rozwoju Retencji, czyli jak zatrzymać wodę?

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2019 16:30
Jeszcze w lipcu rząd ma przyjąć Program Rozwoju Retencji na lata 2021-2027, z perspektywą do 2030 roku - poinformowało Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej. Program ma umożliwić zatrzymywanie dwa razy więcej wody niż obecnie. Dziś wskaźnik retencji wynosi 6,5 procent - za mało, żeby przeciwdziałać skutkom suszy.
rozwiń zwiń