X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

NIK pozytywnie o budowie Via Carpatii

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2019 08:37
Najwyższa Izba Kontroli chwali budowę trasy Via Carpatia. Z raportu Izby wynika, że dokumentacja jest prowadzona prawidłowo.
Istniejący odcinek S19
Istniejący odcinek S19Foto: TT/Ministerstwo Infrastruktury

Międzynarodowy szlak Via Carpatia, czyli droga ekspresowa S19, będzie przebiegać przez wschodnie województwa z północy na południe.

Władze działają sprawnie

Jak mówi rzeczniczka NIK Ksenia Maćczak, kontrola nie wykazała większych uchybień. Zaznaczyła, że raport pozytywnie ocenia działania ministra infrastruktury i Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w tym zakresie. Zadania zapisane w programie inwestycyjnym mają odpowiednie finansowanie, a dokumentacja jest prowadzona prawidłowo - podsumowała rzeczniczka.

Najwyższa Izba Kontroli stwierdziła nieprawidłowości w niektórych przetargach. Miała też zastrzeżenia do trzech programów inwestycyjnych.

Z Kłajpedy do Salonik

Budowa polskiego odcinka Via Carpatii ma się zakończyć pod koniec 2025 roku. Droga będzie dalej biegła przez Słowację - tamtejszy odcinek ma powstać w ciągu najbliższych 3-4 lat - a także przez Węgry, Rumunię i Bułgarię.

PolskieRadio24.pl, IAR, md

Zobacz więcej na temat: drogi infrastruktura
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Premier Mateusz Morawiecki: powstanie specjalny fundusz 100 obwodnic

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2019 15:45
- Tworzymy fundusz 100 obwodnic - poinformował premier Mateusz Morawiecki podczas konwencji programowej PiS w Lublinie. Jak dodał, obwodnice są bardzo ważnym programem, zapewniającym lepsze warunki tworzenia miejsc pracy, czy inwestowania przez przedsiębiorców.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Z Warszawy na południe kierowcy pojadą szybciej. Wkrótce pełne otwarcie nowego odcinka S8

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2019 07:51
Jest szansa, że na początku października kierowcy w pełni swobodnie pojadą nowym odcinkiem trasy S8 koło Warszawy, który połączy Janki i Mszczonów. Chcemy w całości otworzyć ten odcinek w ciągu miesiąca - zadeklarował rzecznik Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Jan Krynicki.
rozwiń zwiń