X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Ostatni dzień "Weekendu za pół ceny". Atrakcyjne miejsca tańsze o połowę

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2019 09:56
Niedziela jest ostatnim dniem wiosennej  akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny", gdzie wybrane hotele, restauracje, kluby sportowe, muzea oraz inne placówki w całym kraju oferują usługi za 50 proc. normalnej ceny.
Audio
  • Jeszcze tylko dziś wybrane muzea, teatry, hotele, restauracje i kluby sportowe oferują usługi za 50 procent normalnej ceny. W ramach 6. akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" specjalne oferty przygotowało blisko 900 firm i instytucji w całej Polsce./IAR/.
  • Turyści i mieszkańcy stolicy w ramach akcji mogą także zwiedzić Łazienki Królewskie w Warszawie. Do odkrywania letniej rezydencji króla Stanisława Augusta Poniatowskiego, a w szczególności Starej Oranżerii zachęca Leon Malinowski z Muzeum Łazienki Królewskie. /IAR/.
Przed nami kolejny Weekend za pół ceny. Dzięki szóstej już edycji akcji Polskiej Organizacji Turystycznej przy współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki, 15-17 marca można w całym kraju skorzystać z oferty hotelowej, gastronomicznej czy turystycznej za pół ceny.
Przed nami kolejny „Weekend za pół ceny”. Dzięki szóstej już edycji akcji Polskiej Organizacji Turystycznej przy współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki, 15-17 marca można w całym kraju skorzystać z oferty hotelowej, gastronomicznej czy turystycznej za pół ceny.Foto: Min. Sportu

Trwa konkurs - zrobisz trzy zdjęcia, możesz wygrać weekend nad polskim morzem. Jak co roku partnerami akcji są koleje - PKP Intercity i Polregio - a to oznacza również tańszy dojazd.

Akcja Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej organizowana jest dwa razy w roku – wiosną i jesienią. Według POT dotychczas na odkrywanie uroków Polski poza głównym sezonem turystycznym zdecydowało się ponad pół miliona Polaków. Tej wiosny w akcji bierze udział 894 partnerów. Najwięcej ofert dotyczy noclegów (37 proc.), zwiedzania (19 proc.), gastronomii (13 proc.).

Jej celem jest wydłużenie sezonu turystycznego na wiosnę i jesień. Jak mówi minister sportu i turystyki Witold Bańka, baza turystyczna w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie, a tego typu akcje mają zachęcić Polaków do odwiedzania nowych miejsc.

Coraz większe zainteresowanie turystyką krajową

Minister zaznacza, że coraz więcej z nas decyduje się na krajowe wyjazdy turystyczne.

− To nie jest żadną tajemnicą, że oferujemy wysoką jakość usług za przystępną cenę, świadczą o tym również nagrody, które otrzymujemy - powiedział minister Witold Bańka.

Minister sportu i turystyki mówi, że odbywamy ponad 47 mln podróży krajowych rocznie, a z roku na rok ta liczba rośnie.

− Chcemy odkrywać Polskę i to bardzo cieszy - dodaje Witold Bańka.

Za pół ceny od noclegu po ofertę gastronomiczną

Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Robert Andrzejczyk mówi, że dzięki akcji można zaplanować weekendową wycieczkę, za którą zapłacimy połowę normalnej ceny. W akcji biorą udział wszystkie rodzaje branż związanych z turystyką.

Zdaniem szefa POT możemy zaplanować weekend, zaczynając od wyboru noclegu, który zazwyczaj jest najdroższą częścią każdej wycieczki, następnie można wybrać dogodne dla nas atrakcje, kluby, muzea, a wszystko uzupełnić ofertą gastronomiczną.

Konkurs fotograficzny: 3 zdjęcia i darmowe 3 weekendy nad polskim morzem

Ministerstwo Sportu i Turystyki, Polska Organizacja Turystyczna i Polski Holding Hotelowy postanowiły nagrodzić turystów, którzy skorzystają z akcji „Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny”. Należy zrobić sobie zdjęcie w tych dniach i pokazać, jak spędza się ten wyjątkowy czas. Do wygrania m.in. trzy weekendy dla dwóch osób nad polskim morzem.

- Mam nadzieję, że ten konkurs zachęci do udziału w akcji tych wszystkich, którzy jeszcze się zastanawiają, co robić w dniach 15-17 marca – powiedział Robert Andrzejczyk, prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.

Wystarczy zrobić wiosenne zdjęcie weekendowego wyjazdu i zamieścić je pod postem konkursowym na fanpage’u Polska Zobacz Więcej - https://www.facebook.com/WeekendNizszychCen/.

W konkursie wyróżnionych zostanie osiem osób. Trzy główne nagrody – pobyt weekendowy dla dwóch osób w atrakcyjnych hotelach nad polskim morzem – zostały ufundowane przez Polski Holding Hotelowy.

Pozostałe pięć wyróżnionych osób otrzyma lokalizatory notiOne. Zgłoszone zdjęcia powinny obrazować miejsca i atrakcje, które biorą udział w wiosennej edycji akcji lub pokazywać piękne zakątki naszego kraju – krajobrazy, miasta, wsie, ciekawe i atrakcyjne sposoby spędzania wolnego czasu. Prace oceni komisja konkursowa, składająca się z przedstawicieli organizatorów.

. .

- Konkurs fotograficzny to bardzo dobra okazja do tego, aby turyści, którzy skorzystają z ofert w obniżonych cenach, przyczynili się do promocji pięknych miejsc w Polsce i podzielili się interesującymi sposobami na spędzanie wolnego czasu. Cieszę się, że Polski Holding Hotelowy jest współorganizatorem tego konkursu oraz sponsorem trzech głównych nagród, w ramach których laureaci będą mogli skorzystać z weekendowego pobytu w trzech naszych hotelach nad polskim morzem – mówi Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego.

W akcji biorą udział również przewoźnicy

W akcji biorą również udział przewoźnicy, dlatego w wybrane miejsca w ramach akcji dojedziemy za 50 proc. ceny.

W wiosennej edycji akcji weźmie udział ok. 900 firm

W wiosennej akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" bierze udział 894 firm, w porównaniu do roku 2018 to wzrost o 18 proc.

Jak mówi prezes biorącego udział w akcji Polskiego Holdingu Hotelowego - Gheorghe Marian Cristescu, uczestnictwo w programie jest promocją i wkładem w rozwój turystyki w Polsce, który w przyszłości może zaowocować wzrostem dochodów.

W ubiegłym roku w akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" wzięło udział około 165 tys. turystów. Dotychczas z tej akcji skorzystało ponad pół miliona Polaków. 

NRG, IAR, PAP, Ministerstwo Sportu i Turystyki, POT, jk

Zobacz więcej na temat: turystyka podróże GOSPODARKA
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak