X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Rolnicy mogą składać wnioski o wsparcie w programie małe przetwórstwo

Ostatnia aktualizacja: 01.02.2019 13:00
Rolnicy mogą już składać wnioski na tzw. małe przetwórstwo, dotyczące  mleka, mięsa, owoców, warzyw i zbóż.  Nabór w oddziałach regionalnych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa potrwa do 1 marca. W tym roku kwota dofinansowania została zwiększona o 200 tys. zł. 
Audio
  • Na temat programu "małe przetwórstwo" z Wojciechem Peterą red. naczelnym portalu Polskawieś24.pl rozmawiał Tomaszem Matusiakiem.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay

Na temat programu z Wojciechem Peterą red. naczelnym portalu Polskawieś24.pl rozmawiał Tomaszem Matusiakiem.

Jakie działania podejmuje resort rolnictwa, aby skrócić drogę od pola do stołu? 

- Pierwszym ważnym krokiem było wprowadzenie od 1 stycznia ustawy ułatwiającej handel detaliczny rolnikom. W myśl tych nowych przepisów rolnicy będą mogli sprzedawać bez pośredników produkty ze swojego gospodarstwa zarówno do restauracji, jak i stołówek i gospodarstw agroturystycznych - mówił Wojciech Petera.  

AIMR przyjmuje nabór wniosków o dofinansowanie tzw. małego przetwórstwa i handlu detalicznego. Resort rolnictwa wprowadził w tegorocznym naborze wniosków korzystne zmiany dla rolników. Czego dotyczą?

- Rozszerzono grono osób, które mogą ubiegać się o takie wsparcie. Pomoc jest udzielana w formie refundacji części poniesionych kosztów - dodał. 

Szczegółowe informacje na temat zasad ubiegania się o pomoc znajdują się na stronie www. arimr.gov.pl oraz w punktach informacyjnych w biurach powiatowych i oddziałach regionalnych ARiMR.

Naczelna Redakcja Gospodarcza, Tomasz Matusiak, kw  

Zobacz więcej na temat: rolnictwo żywność
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak