X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Coraz więcej mieszkań w budowie. GUS podał dane

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2018 11:36
Głowny Urząd Statystyczny poinformował, że pod koniec padziernika było 806,9 tys. mieszkań pozostających w budowie. To o 5,2 procent więcej niż przed rokiem.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne Foto: Pixabay

GUS poinformował też, że w październiku tego roku wydano pozwolenia na budowę lub dokonano zgłoszenia z projektem budowlanym dla 24,8 tys. mieszkań, tj. o 9,2 proc. więcej niż w analogicznym miesiącu ub. roku (przed rokiem notowano wzrost o 15,1 proc.).

Według GUS liczba mieszkań, których budowę rozpoczęto w październiku wyniosła 20,1 tys. i zwiększyła się tym samym w stosunku do października 2017 roku o 23,3 proc. wobec wzrostu o 4,5 proc. przed rokiem.

Urząd poinformował, że w okresie od stycznia do końca października tego roku oddano do użytkowania 146 tys. mieszkań, tj. o 3,1 proc. więcej niż w analogicznym okresie roku 2017.

Naczelna Redakcja Gospodarcza, PAP, md

Zobacz więcej na temat: budownictwo infrastruktura
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Budują deweloperzy i inwestorzy indywidualni. Trwa mieszkaniowy boom

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2018 11:25
Od stycznia do lipca 2018 r. rozpoczęto budowę 132 tys. 566 mieszkań, tj. o 6,6 proc. więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku - podał Główny Urząd Statystyczny. Jak wynika ze wstępnych danych, w tym czasie oddano do użytkowania o 3 proc. więcej mieszkań.
rozwiń zwiń