X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Nadzór nad celami rządu. Minister rozwoju pokieruje radą

Ostatnia aktualizacja: 25.04.2018 09:32
Jak wynika z zarządzenia premiera opublikowanego w Monitorze Polskim, minister inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński pokieruje Radą, która będzie się zajmować monitorowaniem realizacji celów strategicznych rządu.
Minister Jerzy Kwieciński
Minister Jerzy KwiecińskiFoto: IAR/Łukasz Kowalski

- Zadaniem Rady jest monitorowanie i koordynowanie wybranych przez Radę lub wskazanych przez Prezesa Rady Ministrów programów i projektów wynikających ze strategicznych dokumentów Rady Ministrów, w tym w szczególności ze Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju do roku 2020 - czytamy w zarządzeniu.

Ocena realizacji celów

Do zadań Rady należy w szczególności ocena, czy portfel projektów strategicznych wspiera realizację celów strategicznych Rady Ministrów oraz pozostaje zgodny ze strategicznymi dokumentami Rady Ministrów, analiza stanu realizacji portfela projektów strategicznych pod kątem zagrożeń związanych z prawidłowym postępem prac oraz opracowywanie rekomendacji dotyczących wprowadzenia odpowiednich zmian w strategicznych dokumentach Rady Ministrów, ustalanie priorytetów dla portfela projektów strategicznych.

Znamy skład Rady

Z dokumentu wynika, że w skład Rady wchodzą: przewodniczący Rady – minister inwestycji i rozwoju i jako zastępcy przewodniczącego Rady: minister finansów, minister przedsiębiorczości i technologii oraz szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Naczelna Redakcja Gospodarcza, PAP, md

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ministerstwo inwestycji i rozwoju. "Centrum koordynacyjne dla polityki rozwoju"

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2018 13:32
Jednym z naszych największych wyzwań na najbliższe lata jest podniesienie poziomu inwestycji - powiedział w audycji "W samo południe" minister inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Minister Jerzy Kwieciński: samodzielność kluczowym pojęciem dla programu Dostępność plus

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2018 14:15
Minister inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński podkreśla, że celem rządowego programu Dostępność plus jest to, by na przykład niepełnosprawni mogli swobodnie poruszać się po przestrzeni publicznej. Program ma zostać zainaugurowany pojutrze.
rozwiń zwiń