X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Gospodarka

Frankowicze będą mogli skorzystać z porad RPO i Rzecznika Finansowego

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2017 15:06
Rzecznik Praw Obywatelskich wspólnie z Rzecznikiem Finansowym organizują akcję informacyjną, która ma pomóc osobom mającym kłopoty z pożyczkami we frankach szwajcarskich.
Frankowicze będą mogli skorzystać z porad RPO i Rzecznika Finansowego
Foto: Panthermedia

Akcja nosi nazwę "Masz kłopot z pożyczką frankową? Dowiedz się, co możesz zrobić".

Według inicjatorów akcji, niektóre umowy podpisywane przez pożyczkobiorców z bankami zawierają klauzule, które mogą być dla nich niejasne i niezrozumiałe. Inne mogą z kolei być niedozwolone. Zrozumienie i ewentualne podważenie takich zapisów wymaga niejednokrotnie ingerencji prawników.

Pomoc prawną oferują RPO i Rzecznik Finansowy, którzy chcą wspierać osoby pozostające w sporze z instytucją finansową. Pomoc ma polegać na udzielaniu porad, przeprowadzaniu oficjalnego postępowania interwencyjnego oraz wspomaganie na etapie postępowania sądowego.

Warto przynieść umowę kredytu

Osoby pragnące skorzystać z pomocy powinny na spotkanie przynieść swoje umowy kredytowe. Specjaliści od finansów i prawa poinformują zainteresowanych, jak powinni postąpić w przypadkach budzących szczególne wątpliwości. Sprawami umów frankowych zajmą się natomiast specjaliści od finansów i prawnicy.
Dyżury ekspertów Rzecznika Finansowego będą się odbywać w Biurach Terenowych Pełnomocników RPO w dziewięciu miastach: Bydgoszczy, Częstochowie, Gdańsku, Katowicach, Kielcach, Lublinie, Słupsku, Szczecinie i Wrocławiu. Pierwszy dyżur - we Wrocławiu 13 stycznia.

abo

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak