X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Zaczyna się Forum Ekonomiczne w Krynicy

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2015 07:28
To jedno z najważniejszych gospodarczo-politycznych spotkań w naszej części Europy. We wtorek rozpoczyna się Forum Ekonomiczne w Krynicy.
Forum Ekonomiczne w Krynicy
Forum Ekonomiczne w Krynicy Foto: www.forum-ekonomiczne.pl

Wydarzenie otworzy prezydent Andrzej Duda, który spotka się także prezydentem Macedonii, Gorgem Iwanowem.

Pomysłodawca i organizator wydarzenia, Zygmunt Berdychowski powiedział, że jednym z głównych tematów forum będzie sytuacja na Ukrainie. Ważnym wydarzeniem będzie Forum Bezpieczeństwa. Uczestnicy poruszą między innymi temat wojny hybrydowej, zbrojeń w Europie, cyberbezpieczeństwa czy kontroli nad zasobami naturalnymi.
Rozmówca IAR dodał, że w ciągu trzech dni w Krynicy spotkają się najważniejsi decydenci tej części Europy. Chodzi między innymi o ministrów czy ważnych urzędników reprezentujących unijne instytucje. Poza tym do Krynicy przyjadą szefowie największych firm w środkowej Europie i przedstawiciele dużych światowych korporacji.
Wśród tematów poruszanych podczas Forum będą także: zdrowie, polityka międzynarodowa, energetyka, makroekonomia czy zarządzanie. Swoje fora będą miały także samorządy czy organizacje pozarządowe.
Wydarzenie rozpoczyna się wczesnym popołudniem i odbywa się po raz 25.

IAR, abo

Zobacz więcej na temat: ekonomia Krynica