X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Sprzęt AGD: kiedyś działał latami, dziś ciągle się psuje

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2015 09:20
Kilkadziesiąt lat temu wiele firm produkowało sprzęt AGD, który bez większych awarii działa do dzisiaj - czytamy w "Gazecie Wyborczej".
Dawniej sprzęt był technologicznie znacznie mniej zaawansowany, ale dzięki jakości materiałów można go było używać przez lata
Dawniej sprzęt był technologicznie znacznie mniej zaawansowany, ale dzięki jakości materiałów można go było używać przez lataFoto: Glow Images/East News

Dawniej sprzęt był technologicznie znacznie mniej zaawansowany, ale dzięki jakości materiałów można go było używać przez lata.

Producenci celowo produkują sprzęt o krótkim czasie używalności?

Dzisiejsi producenci twierdzą, że jakość wcale się nie zmienia i zaprzeczają, że celowo produkują sprzęt o krótkim czasie używalności. Komisja Europejska ma jednak dowody na to, że jest inaczej i próbuje walczyć z producentami.

PAP, awi

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Polska jest liderem branży AGD w Europie

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2014 20:24
Na przekór spowolnieniu na rynku w większości krajów Europejskich, produkcja sprzętu AGD w Polsce nadal dynamicznie rośnie. Polska jest już od kilku lat liderem tego segmentu w Europie.
rozwiń zwiń