X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Umowa o współpracy gospodarczej między Polską i Tanzanią podpisana. Nowy rynek dla naszych eksporterów

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2015 12:02
Polska i Tanzania podpisała umowę o współpracy gospodarczej. Porozumienie podpisali w Poznaniu przedstawiciele Afrykańsko-Polskiej Izby Handlowej "ProAfrica" i posłowie tanzańskiego parlamentu.
Umowa o współpracy gospodarczej między Polską i Tanzanią podpisana. Nowy rynek dla naszych eksporterów
Foto: Glow Images/East News

To pierwsza, gospodarcza wizyta tanzańskich polityków wysokiego szczebla w Polsce. Tanzania dzięki swojemu położeniu i posiadanym złożom naturalnym dynamicznie się rozwija. Ponadto od wielu lat nie ma w tym kraju konfliktów. Dzięki porozumieniu oba państwa mogą odnieść wiele korzyści.

Czas na Tanzanię

W liście intencyjnym mowa jest między innymi o współpracy w branży motoryzacyjnej, odnawialnych źródeł energii, turystycznej, rolnictwa, ogrodnictwa i przemysłu meblowego - mówi przewodniczący Polsko-Tanzańskiej Grupy Parlamentarnej poseł SLD Marek Niedbała.

- Podobne porozumienia podpisaliśmy już z Kenią, Ganą i Etiopią. Teraz czas na Tanzanię - dodaje poseł PO Killion Munyama. Dotąd wiele polskich produktów trafiało do Tanzanii za pośrednictwem innych krajów.

Nowy rynek dla przedsiębiorców

- Tanzania to częsty cel turystów, chcemy by był to kierunek, który wybierać będą polscy przedsiębiorcy - mówi przewodniczący Polsko-Tanzańskiej Grupy Parlamentarnej i były wiceminister finansów kraju Gregory George Teu.

Tanzańscy politycy odwiedzili m.in Międzynarodowe Targi Poznańskie i fabrykę autobusów Solaris. W środę, w Warszawie będą rozmawiać z przedstawicielami ministerstwa gospodarki.

IAR, fko