X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Cisco planuje zatrudnić ponad 500 pracowników, sprawdź kogo szukają

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2014 16:39
Amerykański koncern informatyczny Cisco, który w swoim krakowskim centrum zatrudnia około 500 pracowników, zamierza w najbliższych 2 latach zwiększyć zatrudnienie do ponad tysiąca osób. Pod koniec roku oddane zostanie do użytku trzecie, największe biuro Cisco w Krakowie.
Cisco planuje zatrudnić ponad 500 pracowników, sprawdź kogo szukają
Foto: Glow Images/East News

- Obecnie w Krakowie pracuje około 500 osób, podwojenie tej liczby do ponad tysiąca pracowników jest jak najbardziej realne w ciągu około dwóch lat - powiedział podczas środowego spotkania z dziennikarzami dyrektor Cisco Global Support Center w Krakowie, Norm DePeau.
Krakowskie centrum wsparcia Cisco działa od ponad dwóch lat. Obsługuje klientów z regionu Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki oraz Rosji. Ośrodek świadczy usługi zarówno dla innych podmiotów amerykańskiego koncernu, jak i klientów zewnętrznych w zakresie wsparcia technicznego oraz obsługi księgowej, rachunkowej i zamówień. Zajmuje się także tzw. usługami zarządzanymi z chmury, czyli obsługą np. kont poczty internetowej, profili na portalach społecznościowych czy w sklepach internetowych.

Cisco stawia na chmurę
Według DePeau planowane zwiększanie zatrudnienia związane będzie z dalszym rozwojem już świadczonych usług. Dział zajmujący się chmurą obliczeniową ma się powiększyć z 50 do nawet 200 osób.
- Świat się zmienia, pojawiają się nowe technologie, np. usługi zarządzane z chmury. Jedna z głównych strategii Cisco to udział w tych usługach - zapowiedział dyrektor.
Jak zapowiedzieli przedstawiciele koncernu, na przełomie grudnia i stycznia rozpocznie działalność trzecie, największe biuro w Krakowie, które zajmie cały budowany właśnie biurowiec.

Te osoby są poszukiwane
Firma poszukuje przede wszystkim inżynierów z kilkuletnim stażem, a także specjalistów z takich dziedzin jak m.in. finanse czy zarządzanie zasobami ludzkimi. Zapowiada też zatrudnianie absolwentów uczelni technicznych oraz studentów ostatnich lat, którym proponuje specjalny program stażowy. Obecnie inżynierowie stanowią około 50 proc. zatrudnionych, reszta to specjaliści z innych dziedzin. W Krakowie pracują przedstawiciele 35 państw z całego świata.
Cisco jest światowym liderem w dziedzinie technologii sieciowych przeznaczonych do obsługi internetu. Firma zatrudnia na świecie ponad 70 tys. pracowników.

PAP, abo

Zobacz więcej na temat: cisco Kraków praca

Czytaj także

Cisco Collaboration odpowiedzią na zmiany w sposobie pracy

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2013 12:15
Innowacje Cisco wychodzą naprzeciw trendom takim jak konsumeryzacja IT czy mobilność, ułatwiając komunikację i współpracę w ramach organizacji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Cisco Connect 2013

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2013 13:28
Cisco Connect to wydarzenie, które na całym świecie gromadzi najwybitniejsze i najważniejsze osobistości szczebla CxO. Pierwsza polska edycja Cisco Connect odbędzie się 26 listopada 2013 roku w Warszawie. Jakie biznesowe wizje będzie tam można poznać?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Cisco ACI - rewolucyjna architektura centrów danych

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2013 00:00
Cisco otwiera nowe możliwości dostarczania aplikacji w czasie rzeczywistym przez centra danych i systemy chmurowe. Wprowadzona przez Cisco architektura Application Centric Infrastructure pozwala na istotne zwiększenie wydajności i elastyczności systemów biznesowych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trendy, które zdefiniują IT w roku 2014

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2014 19:11
Jak co roku, firma Cisco przygotowała „Technologiczny Radar”, który identyfikuje i ocenia najnowsze osiągnięcia i trendy w IT. Poniżej przedstawiamy wyniki tegorocznej prognozy – trendy, które wg Cisco zdefiniują IT w roku 2014.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Korzyści rzędu 4,6 biliona dolarów w sektorze publicznym

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2014 19:26
Internet Wszechrzeczy może przełożyć się na korzyści rzędu 4,6 biliona dolarów dla sektora publicznego w ciągu najbliższych 10 lat – wynika z najnowszego badania firmy Cisco.
rozwiń zwiń