X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

200 lotów odwołanych z powodu strajku

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2012 14:14
Zakończył się strajk personelu pokładowego niemieckich linii lotniczych Lufthansa. W jego wyniku odwołano około 200 lotów.
Lufthansa
Lufthansa Foto: EPA/FRANK RUMPENHORST Dostawca: PAP/EPA

Na miejsce piątkowego protestu związkowcy wybrali lotnisko we Frankfurcie nad Menem i właśnie tam wciąż występują najpoważniejsze problemy.

Według informacji zamieszczonych na stronie Lufthansy, odwołano loty między innymi łączące Frankfurt z Nowym Jorkiem, Bostonem, Atlantą, Bejrutem, Filadelfią, Trypolisem czy Moskwą. W Polsce połączenia z Frankfurtem straciły Poznań i Warszawa.
Władze Lufthansy podkreślają, że przywrócenie normalnego ruchu w powietrzu zajmie wiele godzin, a może nawet kilka dni. Dlatego pasażerowie nadal muszą liczyć się z opóźnieniami i odwołanymi lotami. Wiele wskazuje zresztą na to, że strajk będzie kontynuowany. Prawdopodobnie na innym niemieckim lotnisku. Związek zawodowy personelu pokładowego domaga się podwyżek. Sprzeciwia się także zatrudnianiu pracowników na umowy czasowe.

Czytaj także

Pasażerowie linii lotniczych bez prawa do odszkodowań

Ostatnia aktualizacja: 21.08.2012 14:37
Pasażerowie niemieckich linii lotniczych, nie będą mogli liczyć na odszkodowanie, jeśli ich lot zostanie odwołany z powodu strajku pilotów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lufthansa odwoła 60 lotów

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2012 08:52
W związku ze strajkiem personelu pokładowego linii lotniczych Lufthansa odwołano 2 loty z Warszawy do Frankfurtu i z Frankfurtu do Warszawy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Chaos na lotniskach Europy

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2012 11:32
Jeszcze do godziny 13.00 potrwa strajk personelu pokładowego niemieckich linii lotniczych Lufthansa.
rozwiń zwiń