X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Mega zwolnienia w Banku BPH

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2012 14:13
Bank BPH planuje zmniejszyć zatrudnienie o nie więcej niż 600 pracowników do końca listopada 2012 roku.
Mega zwolnienia w Banku BPH
Foto: Glow Images/East News

Koszty tego procesu obciążą wyniki II kwartału, jednak bank podtrzymuje, że w każdym kwartale 2012 roku osiągnie zysk - napisano we wtorkowym komunikacie.

- Zarząd Banku postanowił przystąpić do negocjacji z zakładowymi organizacjami związkowymi w celu ograniczenia zatrudnienia o nie więcej niż 600 pracowników do końca listopada 2012 roku. W opinii Zarządu Banku decyzja o racjonalizacji zatrudnienia stanowi wsparcie dla osiągnięcia zakładanych przez Bank celów biznesowych i zapewnienia jego długoterminowej zyskowności - napisano w komunikacie.

- Koszty związane z racjonalizacją zatrudnienia zostaną oszacowane i zaksięgowane w ciężar drugiego kwartału 2012 roku. Mimo to Zarząd Banku oczekuje, że każdy kwartał roku 2012 zamknie się zyskiem - dodano.

Bank podał, że planuje obniżenie wskaźnika kosztów do dochodów do poniżej 60 proc. w 2015 roku.

Zobacz więcej na temat: bank bph bezrobocie