X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Wsparcie dla rolników. ARiMR uruchamia dwie linie kredytowe

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2021 14:03
Od 6 października br. ARiMR udostępnił współpracującym bankom limity środków na dwie linie kredytowe: na ponowne uruchomienie produkcji świń zaprzestanej w związku z ASF oraz linię na zakup akcji lub udziałów.
Zdjęcie ilustracyjne.
Zdjęcie ilustracyjne.Foto: GITTI.NUNCHO/Shutterstock.com

6 października 2021 r. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa udostępni współpracującym bankom limity środków na dwie linie kredytowe: linia KPS - na ponowne uruchomienie produkcji świń zaprzestanej w związku z ASF oraz linia PR - na zakup akcji lub udziałów.

rolnik1200.jpg
ARiMR wprowadza nową aplikację dla rolników. Ma usprawnić komunikację z Agencją

Limit akcji kredytowej na ponowne uruchomienie produkcji świń zaprzestanej w związku z ASF (linia KPS) wynosi 200 mln zł. Środki na dopłaty do oprocentowania kredytów wynoszą 1,2 mln zł.

Na akcje kredytową na zakup akcji lub udziałów (linia PR w ramach pomocy de minimis) przeznaczono 50 mln zł, środki zaś na dopłaty do oprocentowania kredytów zaplanowano na 100 tys. zł.

Kredytów na wznowienie produkcji świń udzielać będzie Bank Spółdzielczy w Brodnicy. Zaś o środki na zakup akcji rolnicy będą mogli ubiegać się w Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. i SGB-Banku S.A., a także w zrzeszonych i współpracujących z nimi Bankach Spółdzielczych oraz w bankach: BNP Paribas Bank Polska S.A., Santander Bank Polska S.A., Krakowskim Banku Spółdzielczym, Banku Spółdzielczym w Brodnicy.

PR24, akg

Czytaj także

ARiMR wprowadza nową aplikację dla rolników. Ma usprawnić komunikację z Agencją

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2021 09:09
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wprowadziła nową aplikację, za pośrednictwem której rolnicy mogą składać wnioski o płatność z PROW 2014-20. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pomoc w tworzeniu grup producentów. W październiku ruszy nabór wniosków

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2021 16:38
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będzie prowadziła nabór wniosków na "Tworzenie grup producentów i organizacji producentów". Dofinansowanie może wynieść do 100 tys. euro. Nabór potrwa od 20 października do 30 listopada 2021 r.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wsparcie na tworzenie grup i organizacji producentów rolnych. ARiMR wkrótce zacznie zbierać wnioski

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2021 08:11
W drugiej połowie października Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa rozpocznie przyjmowanie wniosków o przyznanie pomocy na "Tworzenie grup i organizacji producentów rolnych". 
rozwiń zwiń