X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

"Zapewnienie stabilnego finansowania przedsiębiorstwom". BGK opublikował strategię do 2025 r.

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2021 16:44
Przedstawiciele Banku Gospodarstwa Krajowego podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach zapowiedzieli między innymi zaangażowanie w sferę społeczną, wsparcie zrównoważonego rozwoju oraz unowocześnienie sposobu, w jaki działa ta instytucja.
Zdjęcie ilustracyjne.
Zdjęcie ilustracyjne.Foto: twitter/BGK

Prezes Banku Gospodarstwa Krajowego Beata Daszyńska-Muzyczka podkreśliła, że celem jest zapewnienie stabilnego finansowania przedsiębiorstwom.


Posłuchaj
05:20 Prezes BGK Beata Daszyńska-Muzyczka przedstawia założenia strategii na lata 2021-2025 ( "Ekspres Gospodarczy" Błażej Prośniewski PR1) Prezes BGK Beata Daszyńska-Muzyczka przedstawia założenia strategii na lata 2021-2025 ( "Ekspres Gospodarczy" Błażej Prośniewski PR1)

 

Prezes BGK powiedziała, że nowa strategia zakłada osiągnięcie średniorocznego wzrostu kredytowania o 5 do 6 procent.

pap prezes BGK Beata Daszyńska-Muzyczna 1200.jpg
Prezes BGK: samorządy mogą dostać do 95 proc. bezzwrotnego dofinansowania inwestycji

Posłuchaj
00:28 11304064_1.mp3 Prezes Banku Gospodarstwa Krajowego Beata Daszyńska-Muzyczka o strategii BGK na najbliższe lata. (IAR)

 

Zaangażowanie banku w finansowanie gospodarki ma wzrosnąć z 290 miliardów złotych w ubiegłym roku do 460 miliardów w 2025 roku.

Przedstawiciele instytucji podkreślili, że chcą, aby Bank Gospodarstwa Krajowego był pierwszym miejscem, w którym będą szukali wsparcia przedsiębiorcy planujący inwestycje zagraniczne.


PR1, IAR, PR24, akg. Błażej Prośniewski

Czytaj także

Termin składania wniosków do Programu Inwestycji Strategicznych przedłużony. BGK przypomina zasady

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2021 15:44
Termin składania wniosków do Programu Inwestycji Strategicznych został przedłużony o dwa tygodnie - poinformował Bank Gospodarstwa Krajowego. Samorządy mogą występować o dotacje do 15 sierpnia 2021.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prezes BGK: samorządy mogą dostać do 95 proc. bezzwrotnego dofinansowania inwestycji

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2021 17:35
O wsparciu inwestycji dla samorządów mówiła w radiowej Jedynce prezes Banku Gospodarstwa Krajowego Beata Gaszyńska-Muzyczka. Program wsparcia jest wart w pierwszym etapie ponad 20 mld zł.
rozwiń zwiń