X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Najlepsze pomysły na rozwój inicjatyw pracowniczych. Zobacz zasady konkursu

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2021 16:59
Do 21 września trwa nabór projektów do konkursu "Najlepsze programy rozwoju inicjatyw pracowniczych", w którym łączna pula nagród to 550 tys. zł - poinformowała Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Konkurs finansowany jest z Programu Inteligentny Rozwój.
Zdjęcie ilustracyjne.
Zdjęcie ilustracyjne.Foto: zeljkodan/Shutterstock.com

Agencja podała, że najlepsze programy rozwoju inicjatyw pracowniczych to pierwsza edycja konkursu, który powstał z myślą o dwóch typach projektów: Programy rozwoju inicjatyw pracowniczych (dla przedsiębiorców zatrudniających mniej niż 50 pracowników, od 50 do 249 pracowników oraz od 250 pracowników) i Rozwiązania ICT wspierające programy rozwoju inicjatyw pracowniczych (dla startupów oraz dla przedsiębiorców funkcjonujących na rynku dłużej niż 3 lata).

Jak dodano, mogą wziąć w nim udział mikro-, małe, średnie i duże przedsiębiorstwa prowadzące działalność na terytorium Polski.

PARP podała, że do konkursu można zgłaszać programy rozwoju inicjatyw pracowniczych, które zachęcają pracowników do dzielenia się pomysłami na usprawnienia lub dotyczą całkowicie nowych rozwiązań. Programy powinny działać od co najmniej 6 miesięcy, posiadać regulamin bądź inny dokument regulujący zasady ich funkcjonowania i przynosić wymierne efekty w przedsiębiorstwie.

shutterstock_1200-innowacje.jpg
PARP wspiera start-upy. Jest szansa na sfinansowanie pomocy prawnej

O laury mogą powalczyć też twórcy gotowych narzędzi i rozwiązań ICT, które służą włączaniu pracowników w działania rozwojowe i innowacyjne w firmie, wspierają programy rozwoju inicjatyw pracowniczych w przedsiębiorstwach i przyczyniają się do skutecznego ich funkcjonowania. Rozwiązania te powinny znajdować się w aktualnej ofercie uczestnika konkursu nie dłużej niż 5 lat oraz zostały wdrożone w co najmniej jednym podmiocie. Ponadto uczestnikowi konkursu przysługiwać powinny autorskie prawa majątkowe do tego rozwiązania - czytamy.

Według Agencji, w ocenie projektów brany będzie pod uwagę m.in. zakres wdrożenia programu, jego kompleksowość, efekty w zakresie aktywizacji pracowników oraz wdrożenia zgłoszonych pomysłów a także korzyści dla całego przedsiębiorstwa. W przypadku rozwiązań ICT ocenie podlegać będą m.in. oferowane nowe cechy i funkcjonalności, kompleksowość i kompatybilność rozwiązania, jego potencjał rozwojowy oraz skala wdrożenia rozwiązania.

Jak wskazała PARP, nagrody finansowe za swój projekt może otrzymać maksymalnie 50 firm uczestniczących w konkursie. W każdej z 5 podkategorii wyłonionych będzie maksymalnie 10 laureatów, w tym 1 zwycięzca oraz 9 wyróżnionych. Łącznie przyznanych zostać może: 5 nagród głównych - każda o wartości 20 tys. zł oraz 45 wyróżnień – każde o wartości 10 tys. zł.

PR24, akg

Czytaj także

Finałowa gala konkursu Polskich Produktów Przyszłości. To szansa na promocję innowacyjnych rozwiązań

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2021 16:10
Twórcy innowacyjnych wyrobów i nowatorskich technologii już po raz 23. otrzymają nagrody pieniężne i szansę na dodatkową promocję swoich rozwiązań. Zakończyła się gala finałowa konkursu "Polski Produkt Przyszłości", organizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Patronem medialnym imprezy jest Polskie Radio. Na laureatów czeka aż 600 tys. zł.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak pobudzić innowacyjne działania pracowników? PARP proponuje konkurs dla firm

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2021 09:45
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłosiła konkurs dla małych, średnich i dużych firm z Polski, którego celem jest popularyzacja systematycznego włączania pracowników w działania rozwojowe i innowacyjne.
rozwiń zwiń

Czytaj także

PARP wspiera start-upy. Jest szansa na sfinansowanie pomocy prawnej

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2021 10:43
PARP szykuje wsparcie dla młodych spółek w nawiązywaniu współpracy z inwestorami i odbiorcami usług. Nabór do kolejnej edycji konkursu ruszy 19 sierpnia i potrwa do 30 września tego roku. Przedsiębiorca może otrzymać do 22 tys. zł - podała Agencja.
rozwiń zwiń

Czytaj także

31 mln zł z funduszy europejskich dla start-upów. PARP: najwięcej projektów dotyczy IT

Ostatnia aktualizacja: 13.08.2021 09:35
W jedenastej rundzie konkursu "Rozwój start-upów w Polsce Wschodniej” rekomendację wsparcia od Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości otrzymały 33 firmy, do których trafi 31 mln zł - poinformowała Agencja.
rozwiń zwiń