X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Stabilne dostawy energii do klientów. Tauron inwestuje w infrastrukturę sieciową

Ostatnia aktualizacja: 29.03.2021 16:37
Blisko 2 miliardy złotych zainwestował Tauron w 2020 roku w infrastrukturę sieciową. Spółka podkreśla, że inwestycje przekładają się bezpośrednio na stabilność dostaw energii dla klientów spółki.
Zdjęcie ilustracyjne.
Zdjęcie ilustracyjne.Foto: west cowboy/ Shutterstock

Rzeczniczka firmy Tauron Dystrybucja Ewa Groń powiedziała, że zrealizowano projekty, na które składa się prawie 60 tysięcy zadań.

- Prace objęły szereg działań, które poprawiły stan sieci elektroenergetycznej i które wpływają na pewność zasilania - dodała.

shutterstock_tauron free 1200.jpg
Tauron chce odchodzić od produkcji prądu z węgla. Spółka pracuje nad strategią

W tym roku kwota na te cele ma być większa.

Przedstawiciele koncernu zaznaczyli, że celem tych inwestycji jest poprawa niezawodności i ciągłości dostaw energii, co przekłada się na zmniejszenie czasu i liczby przerw w dostawach energii elektrycznej, a także na możliwość przyłączania kolejnych klientów.

Tauron Dystrybucja zakończył w 2020 roku między innymi inwestycję w zakresie budowy stacji elektroenergetycznej 110/15 kilowoltów Radzikowice wraz z zasilającymi ją liniami kablowymi 110 kilowoltów o długości 14,7 kilometrów.

W Małopolsce zakończona została budowa linii kablowej 110 kilowoltów GPZ Lubocza-Niepołomice MAN oraz budowa stacji elektroenergetycznej 110/15 kilowoltów Podleśna.

IAR, PR24, akg

Czytaj także

Tauron rośnie w siłę. Udostępniono kolejną stację ładowania samochodów elektrycznych

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2021 17:05
W Dębicy powstała firmowana przez Tauron stacja ładowania samochodów elektrycznych. To kolejne polskie miasto, które może się pochwalić taką technologią. - Rozwój infrastruktury do ładowania pojazdów elektrycznych to jeden z najważniejszych obszarów rozwoju biznesowego spółki - zaznaczył Piotr Apollo, wiceprezes Taurona Nowych Technologii.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tauron chce odchodzić od produkcji prądu z węgla. Spółka pracuje nad strategią

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2021 13:00
Tauron pracuje nad strategią dostosowania spółki do konieczności ograniczania produkcji energii elektrycznej z węgla kamiennego. Przedstawiciele firmy zastrzegają, że tempo i zakres działań w tym zakresie zależy m.in. od unijnych regulacji, opłacalności produkcji i mechanizmów pomocowych.
rozwiń zwiń