X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Na co Polska wyda unijne miliardy? Wkrótce ruszają konsultacje Krajowego Planu Odbudowy

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2021 18:28
W najbliższy piątek rozpoczynają się konsultacje Krajowego Planu Odbudowy - poinformowała podczas posiedzenia Sejmowej Podkomisji do spraw Sprawiedliwej Transformacji wiceminister funduszy i polityki regionalnej Małgorzata Jarosińska-Jedynak.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay

To dokument określający kierunki inwestowania środków unijnych, służących do odbudowy gospodarki po pandemii.

shutterstock unia europejska free 1200.jpg
Przepisy ws. Funduszu Odbudowy przyjęte przez unijne kraje. Polska jednym z największych beneficjentów

Wiceminister powiedziała, że w ramach konsultacji zaplanowano trzy debaty dotyczące obszarów wsparcia w Krajowym Planie Odbudowy. Odbędą się one 26 lutego, 2 i 4 marca w formule online. Wiceminister dodała, że konsultacje społeczne potrwają 35 dni.

W ramach unijnego Funduszu Odbudowy Polska będzie miała do dyspozycji około 57 miliardów euro, z czego około 23 miliardy euro w formie dotacji i około 34 miliardy euro w pożyczkach.

Środki będą przeznaczone na projekty w takich obszarach jak: innowacje, ochrona zdrowia, cyfryzacja czy zielona energia.

IAR, PR24, akg

Czytaj także

Jarosińska-Jedynak: co czwarte euro wypłacone z UE trafiło do Polski

Ostatnia aktualizacja: 30.01.2021 10:26
Jak poinformowała wiceminister funduszy i polityki regionalnej Małgorzata Jarosińska-Jedynak - Polska jest największym beneficjentem unijnych funduszy i osiągnęła najwyższą w historii członkostwa w UE pozycję w wykorzystaniu środków unijnych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Fundusze Europejskie: ponad miliard euro dla Podlasia na lata 2021-2027. To 839 euro na mieszkańca regionu

Ostatnia aktualizacja: 02.02.2021 16:19
Trwają konsultacje założeń Umowy Partnerstwa – dokumentu określającego, w co zostaną zainwestowane Fundusze Europejskie w przyszłej perspektywie finansowej UE na lata 2021-27. Dzisiejsze spotkanie Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej zorganizowało w województwie podlaskim, do którego ma trafić ponad 1 mld euro.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Przepisy ws. Funduszu Odbudowy przyjęte przez unijne kraje. Polska jednym z największych beneficjentów

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2021 19:20
Przepisy dotyczące wypłaty pieniędzy z Funduszu Odbudowy po pandemii zostały przyjęte przez unijne kraje i podpisane, teraz czas na ratyfikację – poinformowała korespondentka Polskiego Radia Beata Płomecka. Wysokość całego funduszu to 750 miliardów euro dla całej Unii, Polska jest jednym z największych beneficjentów.
rozwiń zwiń