X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Coraz więcej przyznanych subwencji. Zobacz, które branże chroni Tarcza Finansowa 2.0

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2021 16:01
W poniedziałek Polski Fundusz Rozwoju przyznał w ramach Tarczy Finansowej PFR 2.0 subwencje 592 firmom - poinformował wiceprezes Funduszu Bartosz Marczuk. Wartość subwencji to prawie 50 mln zł.
Zdjęcie ilustracyjne.
Zdjęcie ilustracyjne.Foto: Pixabay

Na konta przedsiębiorców, którym PFR przyznał w poniedziałek subwencje, trafi we wtorek 49,8 mln zł - zaznaczył Marczuk.

- Przypominamy firmom, by przed złożeniem do nas wniosku rozliczyły się z fiskusem - dodał.

shutterstock firma biznes 1200.jpg
Wiemy, ile firm ubiega się o pomoc z Tarczy 2.0 i o jaką sumę chodzi

W ramach Tarczy Finansowej PFR 2.0 dla mikro, małych i średnich firm dotkniętych drugą falą pandemii, łączna wartość pomocy z Funduszu wyniesie do 20 mld zł, z czego 13 mld zł to nowe transfery pieniężne, a 7 mld zł umorzenie 100-proc. subwencji z poprzedniej tarczy.

O wsparcie (nowe środki i umorzenie) mogą ubiegać się przedsiębiorstwa w 45 branżach objętych restrykcjami epidemicznymi, które mogą udokumentować określony spadek obrotów.

Łącznie z Tarczą 1.0 program dla mikro i MŚP opiewa na 75 mld zł (w ramach pierwszej Tarczy wypłacono firmom 61 mld zł).

PAP, PR24, akg

Czytaj także

Tarcza branżowa zostanie rozszerzona o kolejne obiekty turystyczne

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2021 10:45
W przyszłym tygodniu ma zostać rozbudowana baza działalności gospodarczych, tzw. kodów PKD, o które będzie rozszerzona tarcza branżowa. Pomoc obejmie m.in. przedsiębiorców prowadzących obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania – powiedziała PAP wiceszefowa MRPiT Olga Semeniuk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wiemy, ile firm ubiega się o pomoc z Tarczy 2.0 i o jaką sumę chodzi

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2021 11:11
Od piątku w ramach Tarczy Finansowej 2.0 wpłynęło 5 tys. wniosków na kwotę zbliżającą się do 1 mld złotych. Pierwsze 700 firm otrzymało już pozytywne decyzje i w ciągu dnia wpłynie na ich konta 100 mln zł - powiedział prezes Polskiego Funduszu Rozwoju Paweł Borys w radiu Tok FM.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Będziemy realizować kontrole i egzekwować przepisy". Premier o proteście przedsiębiorców

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2021 14:00
- Poprzez Głównego Inspektora Sanitarnego, powiatowy sanepid, będziemy realizować kontrole i egzekwować przepisy wobec przedsiębiorców, którzy na przykład będą otwierać swoją działalność - zapowiedział w poniedziałek premier Mateusz Morawiecki, apelując o przestrzeganie obowiązujących reguł.
rozwiń zwiń