X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Znamy taryfy dystrybucyjne Energi Operatora i PGE Dystrybucji. Jest decyzja URE

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2021 16:50
Prezes Urzędu Regulacji Energetyki zatwierdził nowe taryfy na dystrybucję energii elektrycznej dwóm ostatnim z pięciu największych operatorów systemów dystrybucyjnych: Enerdze Operatorowi i PGE Dystrybucji. Stawki spadną średnio odpowiednio o 1,7 i 2,2 proc.
Zdjęcie ilustracyjne.
Zdjęcie ilustracyjne.Foto: pixabay

Spadek stawek własnych w taryfie Energi Operatora wyniesie średnio 1,7 proc. dla wszystkich grup odbiorców. Dla odbiorców w grupie gospodarstw domowych w najpopularniejszej grupie taryfowej G11 spadek ten wyniesie 1,5 proc.

prąd rachunki opłaty finanse 1200.jpg
W tym roku taryfy Enea Operator i Tauron Dystrybucja będą niższe. Znamy decyzję URE

W przypadku PGE Dystrybucji stawki własne spadną średnio o 2,2 proc., a spadek dla gospodarstw domowych z grupy G11 wyniesie 1 proc.

Taryfy zostały zatwierdzone do końca 2021 r. i mogą zostać wprowadzona do stosowania przez przedsiębiorstwa najwcześniej po 14 dniach od publikacji przez Prezesa URE.

Wcześniej regulator zatwierdził tegoroczne taryfy dystrybucyjne dla firm: innogy Stoen Operator, Enea Operator i Tauron Dystrybucja. Dla innogy taryfa wzrośnie o 1,8 proc., dla Enei Operatora spadnie średnio o 1,7 proc., a dla Taurona Dystrybucji - spadnie średnio o 1,5 proc.

PAP, PR24, akg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

W tym roku taryfy Enea Operator i Tauron Dystrybucja będą niższe. Znamy decyzję URE

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2021 16:16
Prezes Urzędu Regulacji Energetyki zatwierdził taryfy dystrybucyjne dla dwóch z pięciu największych operatorów systemów dystrybucyjnych energii elektrycznej - Enei Operator i Tauronowi Dystrybucja. Średnio spadną one w 2021 r. o odpowiednio 1,7 i 1,5 proc.
rozwiń zwiń