X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Zofia Maria Paryła na czele Grupy Lotos

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2020 21:10
Rada Nadzorcza powołała Zofię Marię Paryłę na stanowisko prezesa Zarządu Grupy Lotos - poinformowała spółka. Od połowy listopada pełniła ona obowiązki prezesa spółki.
Zdjęcie ilustracyjne.
Zdjęcie ilustracyjne.Foto: twitter/GrupaLOTOS

"Pani Zofia Maria Paryła została powołana w skład zarządu Spółki X kadencji 25 lipca 2019 roku jako Wiceprezes Zarządu ds. Finansowych, dodatkowo w dniu 12 listopada Rada Nadzorcza Spółki powierzyła jej pełnienie obowiązków Prezesa Zarządu" - czytamy w komunikacie Lotosu.

lotos1220.jpg
Zmiany w Grupie Lotos. Zofia Maria Paryła p.o. prezesa koncernu

Jak poinformowała spółka Zofia Maria Paryła jest absolwentką Executive Master of Business Administration MBA organizowanych przez Apsley Business School w Londynie oraz Collegium Humanum - Szkołę Główną Menedżerską w Warszawie. Posiada tytuł magistra Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie będąc absolwentem Wydziału Zarządzania na kierunku rachunkowość.

Karierę zawodową rozpoczęła w 1985 roku w Krajowej Państwowej Komunikacji Samochodowej w Krakowie. W latach 1997–2017 związana z sektorem prywatnym, w tym w latach 2010 – 2017 na stanowisku głównej księgowej. Przez 2 lata pełniła funkcję wiceprezesa Zarządu w Energa Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o.

- Posiada liczne certyfikaty z zakresu zarządzania, księgowości i rachunkowości, jak również certyfikat uzyskania kwalifikacji wykształcenia dla kandydatów na członków organów nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa. Posługuje się językiem angielskim oraz językiem rosyjskim" - poinformowała spółka.

PAP, PR24, akg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Politico Pro: ws. fuzji Orlen-Lotos Komisja Europejska stanęła po stronie Warszawy

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2020 14:29
Silna polityczna presja Warszawy, w tym polskiego premiera, przyczyniła się do zatwierdzenia przez Komisję Europejską fuzji Orlenu z Lotosem - donosi Politico Pro. O kulisach zgody Brukseli na przejęcie można przeczytać w artykule "Jak Komisja stanęła po stronie Polski w sprawie kontrowersyjnego porozumienia w dziedzinie energetyki". Autor artykułu napisał o rzadko spotykanej decyzji Komisji, która dała zielone światło dla de facto zredukowania graczy na rynku z dwóch do jednego. Dla Polski ta fuzja była priorytetowa. Nasz kraj zabiegał o nią od dawna.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dotychczasowy prezes Lotosu Paweł Majewski nowym prezesem PGNiG

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2020 19:54
Dotychczasowy prezes Grupy Lotos Paweł Majewski został we wtorek powołany przez Radę Nadzorczą PGNiG na prezesa zarządu - poinformowała we wtorek spółka. Stanowisko obejmie 12 listopada.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zmiany w Grupie Lotos. Zofia Maria Paryła p.o. prezesa koncernu

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2020 21:33
Zofia Maria Paryła została pełniącą obowiązki prezesa Grupy Lotos. Rada nadzorcza gdańskiej spółki powierzyła jej tę funkcję w związku z rezygnacją złożoną przez byłego szefa spółki Pawła Jana Majewskiego. Dziś objął on stanowisko prezesa Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazowego.
rozwiń zwiń