X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Wsparcie dla kultury. Ostatni moment na złożenie wniosku o dofinansowanie

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2020 16:24
W środę 21 października mija ostatni dzień składania wniosków o dofinansowanie z Funduszu Wsparcia Kultury. Jest to rekompensata, która ma pokryć straty poniesione przez instytucje i firmy artystyczne w wyniku pandemii COVID-19. Na tę pomoc rząd przeznaczy 400 milionów złotych.
Zdjęcie ilustracyjne.
Zdjęcie ilustracyjne.Foto: Pixabay

O wsparcie z funduszu mogą ubiegać się samorządowe instytucje artystyczne do wysokości 40 procent utraconych przychodów netto, organizacje pozarządowe - do wysokości 50 proc. przychodów netto oraz przedsiębiorcy - do 50 proc. przychodów netto, w tym usługodawcy wspomagający tę działalność przez organizację zaplecza technicznego.

Teatr Stanisławowski east news 1200.jpg
Animacja kultury w czasach pandemii

Do składania wniosków służy strona fwk.witkac.pl, na której zamieszczone są kryteria przyjmowania wniosków, instrukcja ich wypełniania oraz regulamin. Jak informuje Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, istotne jest, żeby przed aplikacją założyć nowe konto dokładnie pod tym adresem www i nie korzystać z konta założonego wcześniej na platformie witkac.pl.

Do dyspozycji wnioskodawców są dwie infolinie: Instytut Muzyki i Tańca: 22 122 11 82 oraz Instytut Teatralny: 22 122 11 83. Czynne są jeszcze dzisiaj i jutro do godziny 17:00.

IAR, PR24, akg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Najnowsze wytyczne dla muzeów, bibliotek i uczelni artystycznych. Sprawdź zalecenia resortu kultury

Ostatnia aktualizacja: 05.09.2020 12:40
Możliwość zwiedzania grupowego w muzeach i prowadzenia zajęć w trybie stacjonarnym na uczelniach, wprowadzenie szczególnych zasad dla bibliotek i organizatorów imprez w strefach żółtej i czerwonej - to tylko niektóre zmiany w zaktualizowanych wytycznych dla instytucji kultury, które podało MKiDN.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Animacja kultury w czasach pandemii

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2020 12:00
Fort Sokolnickiego na warszawskim Żoliborzu gości X Ogólnopolską Giełdę Projektów. W tym roku spotkanie animatorów kultury z całej Polski odbywa się na żywo i online. Ten drugi sposób wybrała większość uczestników. Nic dziwnego, skoro hasło przewodnie brzmi "Animacja w sieci".
rozwiń zwiń