X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Program "Maluch plus". Ostatni dzwonek dla samorządów na składanie wniosków

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2020 19:05
- Samorządy mogą jeszcze do najbliższego piątku składać wnioski o dofinansowanie do tworzenia nowych miejsc opieki nad dziećmi do lat trzech na 2021 rok - przypomina minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg.
Zdjęcie ilustracyjne.
Zdjęcie ilustracyjne.Foto: pixabay/domena publiczna

W ramach pozostałych modułów - między innymi dofinansowania miejsc utworzonych z udziałem wcześniejszych edycji programu - nabór ofert potrwa do 6 listopada.


Posłuchaj
00:23 10681086_1.mp3 Minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg - mówi o tegorocznej edycji programu "Maluch plus". (IAR)

Minister podkreśliła w rozmowie z Informacyjną Agencją Radiową, że w tegorocznej edycji programu "Maluch plus" ma powstać 20,5 tysiąca nowych miejsc opieki, a blisko 90 tysięcy już istniejących otrzyma dofinansowanie do dalszego funkcjonowania. Dofinansowanie ze strony resortu do utworzenia jednego miejsca żłobkowego w gminach, w których nie ma jeszcze żłobków, wyniesie 33 tysiące złotych.

Tam, gdzie te żłobki już są, na jedno miejsce ministerstwo przeznaczy 30 tysięcy złotych, a dla podmiotów niepublicznych kwota wyniesie 10 tysięcy - powiedziała Marlena Maląg.

niemowlę dziecko 510.jpg
Minister rodziny: korzystanie z programu "Maluch plus" będzie łatwiejsze

Minister przypomniała, że budżet programu "Maluch plus" na przyszły rok wynosi 450 milionów złotych.

Oferty w formie elektronicznej można składać przez platformę ePUAP albo w formie pisemnej - do właściwego urzędu wojewódzkiego dla gminy, na której terenie prowadzona jest instytucja opieki lub planowane jest jej utworzenie.

IAR, PR24, akg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Minister rodziny: korzystanie z programu "Maluch plus" będzie łatwiejsze

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2020 07:05
- Przygotowaliśmy szereg rozwiązań, które ułatwiają korzystanie z programu "Maluch plus". Zależy nam na tym, by gospodarcze skutki pandemii w jak najmniejszym stopniu dotknęły rozbudowy sieci żłobków i klubów dziecięcych - przekazała minister rodziny Marlena Maląg.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Maląg: zależy nam, żeby nowelizacja ws. zasiłków macierzyńskich weszła w życie jak najszybciej

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2020 07:25
- Przyjęta przez Sejm zmiana zasad ustalania podstawy wymiaru zasiłków z ubezpieczenia chorobowego jest korzystna dla pracowników, w tym kobiet pobierających zasiłki macierzyńskie. Zależy nam, żeby nowelizacja weszła w życie jak najszybciej – powiedziała PAP szefowa MRPiPS Marlena Maląg.
rozwiń zwiń

Czytaj także

W sierpniu spadła liczba bezrobotnych. Marlena Maląg: to dowód, że zadziałały rządowe tarcze

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2020 11:46
Sierpień jest pierwszym miesiącem od wybuchu pandemii, w którym odnotowano spadek liczby bezrobotnych - zwraca uwagę minister rodziny, pracy i polityki społecznej Marlena Maląg, komentując dane GUS o bezrobociu.
rozwiń zwiń