X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Pandemia przyspieszyła cyfryzację. Duża zmiana zachowań konsumentów

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2020 15:30
Pandemia przyspieszyła cyfryzację w wielu dziedzinach, w tym w bankowości - zgodzili się uczestnicy debaty "Cyfrowi transformersi, czyli nowa normalność w bankowości", która odbyła się podczas X Europejskiego Kongresu Finansowego.
Zdjęcie ilustracyjne.
Zdjęcie ilustracyjne.Foto: Pixabay

Dyrektor generalny Mastercard Europe na Polskę, Czechy i Słowację Bartosz Ciołkowski zwrócił uwagę na dużą zmianę zachowań konsumentów. Co - jak dodał - z reguły odbywa się najwolniej.

karta płatnicza kredytowa 1200.jpg
Płatności elektroniczne są coraz popularniejsze, co mocno ogranicza szarą strefę

Wiceprezes Pekao SA Marek Tomczuk podkreślił, że polski system bankowy jest jednym z najbardziej zaawansowanych cyfrowo, technologicznie na świecie. Zwrócił uwagę na rosnącą liczbę użytkowników bankowości cyfrowej.


Posłuchaj
00:17 10680497_1.mp3 Wiceprezes Pekao SA Marek Tomczuk podkreślił, że polski system bankowy jest jednym z najbardziej zaawansowanych cyfrowo, technologicznie na świecie. (IAR)

W związku z pandemią Europejski Kongres Finansowy odbywa się online.

IAR, PR24, akg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Coraz mniej papieru na budowach: będą e-wnioski na pozwolenie, e-rejestr osób z uprawnieniami

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2020 13:05
Rząd zapowiada budowanie z coraz mniejszą ilością papieru - trwa pilotaż systemu do składania e-wniosków o pozwolenie na budowę, od 7 grudnia ma zacząć działać e-CRUB, czyli nowy elektroniczny centralny rejestr osób posiadających uprawnienia budowlane.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rząd przyjął strategię rozwoju sztucznej inteligencji. Znamy jej szczegóły

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2020 11:00
Komitet Rady Ministrów ds. Cyfryzacji (KRMC) przyjął "Politykę rozwoju sztucznej inteligencji w Polsce" - poinformował w poniedziałek resort cyfryzacji. Jak dodano, dokument zakłada m.in. wsparcie sektora publicznego w realizacji zamówień na rzecz sztucznej inteligencji (AI).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Płatności elektroniczne są coraz popularniejsze, co mocno ogranicza szarą strefę

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2020 10:30
W 2004 roku szara strefa stanowiła 19,3 proc. PKB, a w 2018 spadła już do 10,8 proc. PKB. Utracone korzyści dla budżetu państwa sięgały wówczas blisko 38,4 mld zł, z czego 31 mld zł można by odzyskać, gdyby we wszystkich restauracjach, punktach usługowych i sklepach wszyscy płacili kartą – pisze serwis businessinsider.com.pl.  
rozwiń zwiń

Czytaj także

ZUS wprowadza nowe ułatwienia. Zaświadczenie o ubezpieczeniu i wnioski ogólne można załatwić drogą elektroniczną

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2020 12:00
Osoby, które chcą otrzymać zaświadczenie A1, mogą wypełnić elektronicznie odpowiedni wniosek na Platformie Usług Elektronicznych ZUS. Wnioski zostały uproszczone, a system podpowiada, który wniosek wybrać i jak go wypełnić. Elektronicznie załatwimy także wnioski ogólne oraz pełnomocnictwo do załatwiania spraw.  
rozwiń zwiń

Czytaj także

Otwarte dane wspierają gospodarkę. Polska chce być liderem wykorzystania ich potencjału

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2020 11:24
Wejście Polski do grupy europejskich liderów w zakresie jak najpełniejszego wykorzystania potencjału otwartych danych i poprawa jakości danych dostępnych na portalu dane.gov.pl – to cel rządowego programu na lata 2021-2027.
rozwiń zwiń