X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz

Nowa aplikacja

Wszystko w jednym miejscu
x

Nowa aplikacja

x
Gospodarka

Lotnicze targi Routes Europe po raz trzeci w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2020 18:00
Łódź będzie gospodarzem targów lotniczych Routes Europe 2021 w dniach 26-28 kwietnia przyszłego roku - poinformował wiceminister infrastruktury i pełnomocnik rządu ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego Marcin Horała. Weźmie w nich udział ok. 100 linii lotniczych, 300 lotnisk i liczne organizacje turystyczne.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Novikov Aleksey/Shutterstock.com

Jak wskazał na konferencji Marcin Horała,  targi Routes Europe to prestiżowa impreza branży lotniczej, podczas której spotykają się przedstawiciele lotnisk i przewoźników, by decydować o nowych połączeniach. To największe i najbardziej znane europejskie targi branżowe.

Rekord polskich lotnisk

W ubiegłym roku polskie lotniska przewiozły 49 mln pasażerów, a dynamika rozwoju rynku jest dwukrotnie wyższa niż w krajach Europy Zachodniej.

"Rola Polski na europejskim rynku lotniczym jest coraz większa, czego najlepszym dowodem są nominacje dla Polaków na wysokie stanowiska, w tym prezesa Urzędu Lotnictwa Cywilnego (ULC) Piotra Samsona do Rady Zarządzającej European Union Aviation Safety Agency (EASA).

Organizacja targów Routes po raz trzeci w Polsce to także wyraz uznania dla planów rozwoju lotnictwa, w tym związanych z budową Centralnego Portu Komunikacyjnego-stwierdził pełnomocnik rządu ds. CPK.

Trzeci raz będą w Polsce

Targi Routes Europe odbywają się od 2006 roku. Pierwszym miastem gospodarzem imprezy była Warszawa. Od tej pory w kwietniu każdego roku kolejne miasta, które w wyniku selekcji otrzymały prawo organizacji imprezy, zapraszają przedstawicieli branży lotniczej do siebie. Dotychczas organizatorami były: Sofia, Porto, Praga, Tuluza, Cagliari, Tallin, Budapeszt, Marsylia, Aberdeen, Kraków, Belfast, Bilbao, Hanower.

PolskieRadio24.pl/IAR/PAP/sw

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Horała: mamy ambitny harmonogram, pierwsze samoloty polecą z CPK w 2027 roku

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2020 06:35
- Pierwsze samoloty z nowego lotniska polecą w 2027 roku. Zrobimy wszystko, by tego terminu dotrzymać - czytamy w wywiadzie z Marcinem Horałą, sekretarzem stanu w resorcie infrastruktury, pełnomocnikiem rządu ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego (CPK) opublikowanym w piątkowej "Rzeczpospolitej".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zbigniew Gryglas o CPK: czas przekuć nasze położenie w sukces

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2020 08:22
- Wierzę w projekt Centralnego Portu Komunikacyjnego, który będzie hubem na skalę europejską. Czas przekuć nasze dotychczas trudne ze względów geopolitycznych położenie w sukces - mówił w Polskim Radiu 24 wiceminister aktywów państwowych Zbigniew Gryglas.    
rozwiń zwiń