X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Gospodarka

Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości da pieniądze na eksport pod własnym logiem

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2020 09:00
Polska gospodarka – mimo niewielkiego spowolnienia – ciągle ma się bardzo dobrze. Pozycję lidera wzrostu potwierdzają kolejne ratingi i prognozy tak renomowanych instytucji, jak OECD czy Bank Światowy – mówi Jadwiga Emilewicz, minister rozwoju.  
Polscy eksporterzy mają powody do dumy, ale muszą sobie poradzić z wyzwaniami
Polscy eksporterzy mają powody do dumy, ale muszą sobie poradzić z wyzwaniamiFoto: Glow Images/East News

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłosiła 6. edycję konkursu w ramach projektu „Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand”, w którym dofinansowanie projektów wynosi 300 mln zł.

 

 

– Konkurs „Go to Brand” może pomóc w wykreowaniu marki produktów i usług na rynkach zagranicznych, z której na pewno warto skorzystać – zachęca do udziału w konkursie przedsiębiorców z sektora małych i średnich przedsiębiorstw minister rozwoju Jadwiga Emilewicz.

 

W komunikacie resortu rozwoju poinformowano, że już po raz szósty przedsiębiorcy z sektora MŚP będą mogli złożyć wniosek i dostać dofinansowanie na promowanie marek produktowych, które mają szansę zyskać rozpoznawalność na rynkach zagranicznych, a także na promowanie marki polskiej gospodarki.

Nabór wniosków o dofinansowanie będzie prowadzony od 11 lutego do 11 marca 2020 r. Szczegółowe informacje, w tym regulamin konkursu, są dostępne na stronie PARP.

 

PolskieRadio24.pl/IAR/PAP/DoS/sw

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ekspert o PMI i rosnących kłopotach polskich firm

Ostatnia aktualizacja: 01.02.2019 11:40
W styczniu indeks nastrojów managerów polskiego przemysłu wzrósł z 47,6 do 48,2 punktu, jednak niewielkie to pocieszenie. Wciąż pozostaje poniżej krytycznego poziomu, a jego wskazania nie są optymistyczne - komentuje dzisiejszy odczyt PMI Roman Przasnyski, główny analityk Gerda Broker.
rozwiń zwiń